Connections nu op Telenet Digital TV

Donderdag lanceerde Connections en Telenet de eerste interactieve reistoepassing voor digitale televisie. Telenet Digital TV kijkers kunnen vanaf nu via de televisie het uitgebreide aanbod van last-minutes en cadeauboxen bij Connections raadplegen en kopen.
D
uizenden mensen boeken al jarenlang hun reis via de website van Connections. Vanaf vandaag kan dat ook via Telenet Digital TV. Alle interactieve digitale kijkers kunnen met één druk op de knop het uitgebreide aanbod van last-minutes en cadeauboxen raadplegen en een reis vastleggen. Momenteel krijgt de kijker een aanbod van bijna 10.000 reismogelijkheden, met een afreisdatum binnen twee dagen tot 1 maand.
De lancering van deze nieuwe toepassing op Telenet Digital TV bewijst dat Connections het beeld van de reissector in de toekomst bepaalt. Steeds opnieuw slaagt dit Belgische bedrijf erin het gezicht van een hele sector op zijn eentje te veranderen. Met deze op maat gemaakte reistoepassing in het "extra" menu van Telenet Digital TV breidt het de informatie- en reserveringsmogelijkheden uit via een nieuw en toekomstgericht kanaal. Deze aankondiging zet de feestelijke acties rond 20 jaar Connections (http://www.travellingeighties.be/) ook nog eens extra in de verf.
Informatie zoeken over reizen en reizen boeken via Telenet Digital TV is erg gemakkelijk : de digitale kijker kiest in het "extra" gedeelte van Telenet Digital TV de pagina's van Connections, selecteert de reis of het pakket dat hij wil, geeft zijn telefoonnummer, emailadres en pincode in, en wordt binnen de 12 uur (behalve op zon- en feestdagen) teruggebeld door Connections. "Er is bewust gekozen voor een eenvoudige, maar toch attractieve toepassing om het de gebruiker zo makkelijk mogelijk te maken" zegt Ronny Verhelst, Senior Vice President Media Partnerships voor Telenet . "De digitale kijker kan nu echt meer uit zijn televisietoestel halen : zoals de Connections toepassing nu gebouwd is, kan iedereen wanneer hij wil vanuit zijn zetel zijn reis beginnen te plannen en zelfs reserveren, "
Dit is weer een enorme stap in het 20-jarige bestaan van Connections. Het ligt ook helemaal in lijn met de forse investeringen en technologische ontwikkelingen in het retailnetwerk en de website. Die website (http://www.connections.be/) wordt trouwens ook zeer binnenkort volledig vernieuwd.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.
































