Nieuw op Eén: 'Loslopend Wild en Gevogelte'

In de gretig bekeken eerste twee reeksen toonde 'Loslopend Wild' welke heksentoeren vrouwen soms moeten uithalen om gewoon maar het einde van de dag te halen. Maar eerlijk is eerlijk: ook voor mannen zijn het veeleisende tijden.
De hedendaagse man balanceert ook op een dunne koord. In de nieuwe en derde reeks van 'Loslopend Wild' treden de mannen samen met de vrouwen voor het voetlicht in 'Loslopend Wild & Gevogelte'.
De sterke cast blijft ongewijzigd en wordt uitgebreid met onder andere Dirk Van Dijck en Tuur De Weert. Verder vertolken opnieuw deze mannen een nu nog belangrijkere rol: David Dermez, Steve Geerts, Ben Segers, Maarten Bosmans, Patrick Vervueren, Marc Van Eeghem en Lucas Van den Eynde. Niet alleen krijgen de mannen een groter aandeel in de sketches, soms vertrekken de sketches al eens vanuit hun dagdagelijkse situaties. Bij de vrouwen bestaat de topcast opnieuw uit Tiny Bertels, Eva Binon, Camilia Blereau, Gilda De Bal, Reinhilde Decleir, Ini Massez, Inge Paulussen, Alejandra Theus, Els Dottermans, Anemone Valcke en Katelijne Verbeke.
Daarnaast springen ook de jongeren meer in het oog, knap vertolkt door frisse gezichten Sachli Gholamalizad, Robbert Vervloet, Thomas Van Caeneghem en Charlotte Anne Bongaerts. Van pubers tot studenten: hoe houdt het jonge geweld zich staande in onze veeleisende maatschappij? En de derde reeks pakt ook uit met iets nieuws: in elke aflevering duikt een verrassende gastacteur-of actrice op.
Door de verschillende generaties en de herkenbaarheid van de situaties/de dagelijkse drukte spreekt 'Loslopend Wild & Gevogelte' een zeer groot publiek aan.
Terugkomers en verrassingen
Elke aflevering van 'Loslopend Wild & Gevogelte' bestaat vooral uit op zichzelf staande sketches waarin verschillende vrouwen, of nu ook mannen en jongeren, zich succesvol door het leven proberen te slaan en waar dat al eens uit de hand loopt.
Elke week krijgt de kijker iets nieuws voorgeschoteld, maar binnen een bepaalde aflevering duiken een aantal figuren en situaties soms meerdere keren op, zoals bijvoorbeeld bij De bommabattle, die nu uiteraard ook aangevuld wordt met De Bompabattle.
Andere voorbeelden zijn Allez Monique, Wit wijntje, Wat doe ik nu? en Sing alone. Deze laatste sketch is de ideale afsluiter voor ons losgeslagen wild- en nu ook gevogelte- waarbij de acteur zich helemaal laat gaan op een meezinger.
Cast
De bestaande cast krijgt versterking en dan is er nog een nieuwigheid: elke week duikt een andere verrassende gastacteur-of actrice op in een opvallende eenmalige rol.
Ook nieuw: het jong fris acteertalent dat het jonge wild/gevogelte vertolkt
Sachli Gholamalizad
Sachli Gholamalizad is een Belgisch/Iraanse actrice en theatermaakster. Ze studeerde Dramatische Kunsten aan het RITS in Brussel en speelt momenteel een hoofdrol in de serie 'De Bunker' waarvoor ook al opnames aan de gang zijn voor een tweede seizoen.
Ze won de Roel Verniersprijs 2015 op Het Theaterfestival én de Fringe First Award 2015 op The Fringe Festival in Edinburgh voor de voorstelling 'A Reason To Talk', waarmee ze momenteel toert door Vlaanderen en Nederland en de voorbije zomer op theaterfestival The Fringe Festival in Edinburgh stond. Een internationale tournee daarvan staat op stapel. In het najaar van 2016 gaat haar nieuwe voorstelling voor de KVS in première.
Robbert Vervloet
Robbert Vervloet is een jonge Vlaamse acteur uit Antwerpen. Hij studeerde kort Drama aan het K.A.S.K in Gent maar ging dan zijn eigen weg op. Na enkele gastrollen ('De Bunker', 'De Kroongetuigen') speelt hij nu in 'Loslopend wild en Gevogelte'.
Dit jaar is hij vooral nog te zien op de planken. Zo doet hij mee in 'Romeo&Julia' (HETPALEIS) 'Antigone' (ELEKTRA Tg), 'Wachten en andere heldendaden' (Het kwartier) en 'Über ich' (Laika&Michai Geyzen). Tijdens Theater aan Zee 2015 werd hij bekroond met de prijs Laureaat Jeugdjury Mu-zee-Um.
Thomas Van Caeneghem
Thomas Van Caeneghem (°1991) studeerde in 2014 af aan de drama afdeling van LUCA School Of Arts, Leuven. Sindsdien vertolkte hij verschillende gastrollen op tv, o.a.'Witse', 'De Kroongetuigen', 'Niets Is Zwart Wit'. Thomas is daarnaast en vooral werkzaam in het theater. Hij speelde in verschillende (jeugd)theaterproducties waaronder 'Een Vijand van het Volk' (De Queeste), 'Uilskuiken & Takkeling' (Beeldsmederij De Maan) en 'Billy De Kid' (Barre Weldaad).
Verder vormt hij met muzikanten Rob Banken en Trui Amerlinck het muziektheatercollectief 'Lieden Op Zee'. Momenteel touren zij met hun nieuwe voorstelling door Vlaanderen.
Charlotte Anne Bongaerts
Charlotte Anne Bongaerts studeerde in 2013 af als master in drama aan LUCA School of Arts, Leuven. Tijdens haar studies volgde ze stage bij theatergezelschappen De Maan en Braakland ZheBilding waarvoor ze in 2012 het solsotuk 'Naast/Hinterland' bracht op Theater Aan Zee (TAZ). In juni 2015 ging haar eerste theaterproductie 'The Waxworks' in première. Op televisie vertolkte Charlotte rollen in onder meer 'Vriendinnen', 'Deadline 25/5', 'Vermist', 'Aspe' en 'Crème de la crème'. Dit najaar is ze ook nog te zien als Stephanie Delvaux in 'De Ridder'.
Verder vertolkte Charlotte rollen in langspeelfilms 'De Behandeling', 'Plan Bart', 'Terug naar Morgen' en 'Image' - waarvoor ze in 2015 een Ensornominatie ontving voor beste actrice in bijrol.
'Loslopend Wild & Gevogelte', vanaf 5 november elke donderdag om 21.30 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Europese publieke omroepen bundelen krachten rond sterke fictie voor kinderen
- Vijf Noord-Europese omroepen starten samenwerking voor nieuwe fictieseries voor kinderen
- Kijkcijfers: maandag 15 juni 2026
- 'Top Gear'-legendes keren terug naar Play met 'The Grand Tour'
- Banenverlies bij VPRO
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.
'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.



































