JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking

JOE-dj Coen Swijnenberg werd live in 'de Coen & Sander Show' overvallen met het nieuws dat hij samen met zijn teckels Ollie en Tedje, een figurantenrol krijgt in de Videoland Original serie 'Gooische Vrouwen'.
Niemand minder dan Will Koopman, de bedenker en regisseur van de serie, deelde het nieuws vanmorgen hoogstpersoonlijk in de ochtendshow.
Hondjes mee naar de set
Sander Lantinga bouwde de spanning op en deelde verschillende hints over de verrassing. Het idee voor de rol ontstond na een moment in 'De Coen & Sander Show', toen Coens witte bodywarmer werd vergeleken met het personage Roelien, gespeeld door Lies Visschedijk, uit 'Gooische Vrouwen'.
Sander regelde daarop dat Coen morgenmiddag samen met zijn twee teckels wordt verwacht op de set van 'Gooische Vrouwen', ergens op een geheime locatie in het Gooi. Wat Coen precies gaat doen en met wie de scène wordt gespeeld, is nog geheim. Regisseur Will Koopman reageerde enthousiast: 'Een figurantenrol in de serie, dat gebeurt echt niet vaak. Dus het is hartstikke leuk dat je komt.' Ook verwacht de regisseur dat het helemaal goed komt met de hondjes op de set: 'Die van Coen zijn erg leuk en ik ben zelf gek op teckels.'
Coen Swijnenberg, die morgen zijn hele agenda leegveegt voor de opnames, was blij verrast: 'Ik dacht echt dat zoiets niet zou gebeuren, want dit wil iedereen wel. Samen met de hondjes op de set staan, ik voel me echt enorm vereerd.'
Herkenbare tune brengt ontknoping
Luisteraars van 'De Coen & Sander Show' gisten via de JOE-app al volop mee over de betekenis van de hints. De ontknoping volgde toen Coen vanmorgen via zijn slimme deurbel kon zien dat er bij hem thuis een pakketje werd opgehaald door een collega. Hier bleek zijn bodywarmer in te zitten. Toen Sander vanmorgen de eerste drie noten van de bekende 'Gooische Vrouwen'-tune liet horen en Will Koopman het woord gaf, vielen alle puzzelstukjes in elkaar.
Het nieuwe seizoen van 'Gooische Vrouwen', met daarin Coen en zijn teckels, wordt dit najaar op Videoland verwacht.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Banenverlies bij VPRO
- NPO vraagt Nederlanders mee te denken over aanbod publieke omroep
- Kijk 'Baylen Out Loud' vanaf woensdag op TLC
- Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief': recordaantal koppels vinden de liefde
- Kijkcijfers: 12, 13 en 14 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
Kijktip van de dag

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.
'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.



































