Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief': recordaantal koppels vinden de liefde

Het nieuwe seizoen van 'B&B Zoekt Lief' levert een ongeziene oogst aan liefdesgeluk op. Voor het eerst eindigt het avontuur met maar liefst vier succesvolle matches.
Wie uiteindelijk samen eindigt, blijft voorlopig nog even geheim. Maar één ding staat vast: de liefde slaat dit seizoen harder toe dan ooit tevoren.
Opnieuw openen zes Vlaamse B&B-uitbaters verspreid over de wereld de deuren van hun verblijf én hun hart. Samen met cupido An Lemmens gaan ze op zoek naar de ontbrekende schakel in hun buitenlandse droom. Jaloezie loert om de hoek, de gemoederen raken verhit en onverwachte vonken springen over. Terwijl sommige singles hun idyllische droom in duigen zien vallen, ontdekken anderen dat ware liefde écht bestaat.
An Lemmens: 'Tijdens 'B&B Zoekt Lief' kom ik op de meest unieke plaatsen ter wereld terecht en zit ik op de eerste rij wanneer gevoelens zich ontwikkelen. Of dat nu de prille vlinders zijn, de hevige coup de foudre, of, helaas, soms ook de tranen van verdriet. Maar wat ik dit seizoen heb meegemaakt… Geloof me: dit wordt allesbehalve een saaie zomer.'
Deze B&B-uitbaters gaan op zoek naar ware liefde in een nieuw seizoen van 'B&B Zoekt Lief':
Sam (49) - Residentie Bountou Pinkou - Senegal, Afrika
Sam is een Vlaamse ondernemer die het beste van twee werelden combineert. In België runt hij zijn eigen beveiligingsfirma, terwijl hij in Senegal een luxueuze vakantieresidentie uitbaat. Voor dit avontuurlijke leven zoekt Sam een partner in crime. Iemand die bereid is om heen en weer te reizen tussen België en Senegal en mee haar schouders wil zetten onder zijn vakantieverblijf. Sam droomt van een fitte, actieve én ruimdenkende vrouw die van reizen houdt.
Isaura (36) - Val Paradis - Espagnac-Sainte-Eulalie, Frankrijk
Van gynaecoloog in België naar gastvrouw in Frankrijk. Isaura, geboren in Wilrijk, volgde resoluut haar hart. Sinds 2022 runt ze de authentieke vakantiewoning van haar grootvader in het Zuid-Franse Espagnac-Sainte-Eulalie. Momenteel biedt het huis plaats aan zes gasten, maar Isaura droomt al van een uitbreiding met een eigen retreatruimte in de schuur. In de liefde kijkt Isaura puur naar het innerlijk. Ze identificeert zichzelf als panseksuele vrouw en wordt verliefd op de persoon en het karakter, los van het geslacht. Ze zoekt een avontuurlijke, open-minded partner die respectvol is en goed kan communiceren.
Adeline (46) - Huurappartementen - Valencia, Spanje
Geboren in Vilvoorde, gestudeerd in Gent, gewerkt in Parijs en negen jaar geleden gevallen voor de charmes van Valencia. Daar verhuurt ze vandaag de dag appartementen. Adeline is een actieve levensgenieter die houdt van cultuur, sport en gastronomie. Ze hoopt een verzorgde, sportieve man te ontmoeten die dezelfde passies deelt. Een galante gentleman die Frans spreekt, heeft bij haar meteen een streepje voor.
Steven (50) - B&B Villa Amigos Del Sol - Málaga, Spanje
De sportieve Steven trok tien jaar geleden voor zijn werk naar Málaga. Hij werd op slag verliefd op de stad, bleef er plakken en opende er zijn eigen B&B: Villa Amigos Del Sol. Inmiddels leeft hij zijn ultieme Spaanse droom en kent hij de streek zo goed dat de locals hem gekscherend 'Mister Málaga' noemen. Naast sporten en genieten van het goede leven, barst Steven van de ambitie om zijn B&B verder uit te bouwen. Het enige wat nog ontbreekt in dit zonnige paradijs? Een partner om dit avontuur samen mee te runnen en te beleven.
Jelle (34) - Wonderland Villa - Kaapstad, Zuid-Afrika
Vijf jaar geleden vertrok Jelle voor een vakantie naar Zuid-Afrika, om er vervolgens nooit meer van terug te keren. De Antwerpenaar raakte in de ban van Kaapstad en bouwde er een indrukwekkend leven op als ondernemer met een eigen cocktailbar, distilleerderij en een luxueus guesthouse. Jelle valt op enthousiaste, ondernemende dames die niet terugdeinzen voor een uitdaging en met volle teugen van het leven genieten.
Aniek (63) - Camping Nicky - San Rafael del Río, Spanje
Om het massatoerisme te ontvluchten, stampte Aniek haar eigen paradijs uit de grond: Camping Nicky. Gelegen in een idyllische, gigantische olijfgaard tussen Barcelona en Valencia ontvangt ze hier kampeerders met open armen. Maar wel met mate, want het moet zijn zoals zij is: kleinschalig en gezellig. Wat er nog ontbreekt in deze Spaanse oase? Een leuke man. Haar droomman hoeft van haar zéker geen rasechte klusjesman te zijn. 'Maar', knipoogt Aniek, 'het zou natuurlijk wel handig zijn.'
'B&B Zoekt Lief', nieuw seizoen vanaf maandag 29 juni bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief': recordaantal koppels vinden de liefde
- Kijkcijfers: 12, 13 en 14 juni 2026
- Welmoed Sijtsma ruilt WNL voor eigen late night-talkshow bij RTL
- 'Familie' schrijft geschiedenis met ongeziene seizoensfinale
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
Kijktip van de dag

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.
'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.



































