TVgids - VTM GOLD

Andere zender »
x
VRT 1VRT CANVASKetnetVTMVTM 2VTM 3VTM 4VTM lifeVTM GOLDPlay 4Play 5Play 6Play7Play CrimeKanaalZMENT TVnjam!BBCFirstFOXNPO 1NPO 2NPO 3
01:05 Geen uitzending
«
»
02:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
06:00 Joe
«
»
06:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
09:30 Geen uitzending
«
»
10:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
10:00 Joe
«
»
14:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
15:05 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»
15:35 Joe
Muziekprogramma.
«
»
16:05 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»
16:35 Home Improvement
Tim laat Brad naar een rally voor vrachtwagens gaan, ook al heeft hij problemen op school. Maar als Brad later bakstenen door een kas gooit, wordt de politie erbij betrokken.
«
»
17:05 SOS Piet
Vlees roken is een vak apart, pizza quattro formaggi is ook niet voor beginners en ook aan verse loempia's heb je behoorlijk wat werk. Mark, Natasha en Willy rekenen op Piet Huysentruyt om dit alles tot een goed einde te brengen.
«
»
17:35 Chez Bompa Lawijt
Viviane wil dat André meegaat naar de discotheek. Een sjieke mevrouw en haar chauffeur nemen voor enkele dagen hun intrek in het hotel.
«
»
18:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
18:05 Sturm der Liebe
Henry heeft vóór de inspectie van het casino de magneetjes van de speeltafels weggehaald. Zo wilde hij Maxi uit de problemen houden. Sophia is woedend op Henry omdat hij Larissa bij het meer heeft afgewezen.
«
»
19:05 De keuken van Sofie
De chef maakt deze keer nori met tonijn.
«
»
19:25 Pa heeft een lief
Nu hij voorzitter is van de petanqueclub 'De Zware Bal' vindt Fernand het belangrijk om goed voor de dag te komen. Hij besluit op dieet te gaan en meldt zich aan bij een fitnesscentrum.
«
»
19:55 Are You Being Served?
Peacock ontvangt de sleutel van de executive toiletruimte om zijn twintigjarig jubileum te vieren.
«
»
20:35 Born on the Fourth of July
De jonge Ron Kovic wordt naar Viëtnam gestuurd. Hij raakt zwaargewond en keert verlamd terug naar Amerika waar hij uiteindelijk een anti-oorlogsactivist wordt.
«
»
22:00 Wordt aangekondigd
De programmering wordt nog aangekondigd.
«
»
23:05 Lili en Marleen
Jef en Ida bemachtigen een doos sardineblikjes en verstoppen die in de poort. Wanneer twee inspecteurs van Binnenlandse Zaken opduiken, breekt de paniek uit. Stavros vlucht de dakgoot in.
«
»
23:40 Benidorm
De aankomst thuis in de stromende regen verloopt niet zoals gepland. Als ook de tussenkomst van buurvrouw Germaine en buurman Tuur niets oplevert, wordt er besloten dat Gaston en Angèle elkaar even beter niet kunnen zien.
«
»
00:10 Chez Bompa Lawijt
Viviane wil dat André meegaat naar de discotheek. Een sjieke mevrouw en haar chauffeur nemen voor enkele dagen hun intrek in het hotel.
«
»
00:40 Home Improvement
Tim laat Brad naar een rally voor vrachtwagens gaan, ook al heeft hij problemen op school. Maar als Brad later bakstenen door een kas gooit, wordt de politie erbij betrokken.
«
»
01:10 Zeg 'ns Aaa
De camper heeft een lekke band. Mien en Koos worden uitgenodigd op een bruiloft.
«
»

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

John Smith heeft een geheime identiteit, maar doet zich voor als een doorsnee middelbare scholier om zijn levensgevaarlijke vijanden, de Mogadorians, te misleiden. De Mogadorians willen John dood omdat hij, samen met acht anderen, geboren is met bijzondere gaven. Alle negen hebben ze een nummer van één tot negen gekregen en ze kunnen ook alleen in die volgorde vermoord worden. Wanneer de eerste drie dood teruggevonden worden, vlucht John, die nummer vier is, onder bescherming van zijn lijfwacht Henri van stad naar stad om telkens met een andere identiteit onder te duiken voor de Mogadorians. In een klein stadje in Ohio ontmoet hij fotografe Sarah en voelt zich er meteen thuis. Na zijn hele leven op de vlucht te zijn geweest, is John verliefd geworden en heeft hij eindelijk iets om voor te vechten.

'I Am Number Four', film uit 2011 met oa. Alex Pettyfer, om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers