Telenet integreert als eerste telco in België YouTube Premium in het entertainmentaanbod

dinsdag 17 februari 2026

Telenet, onderdeel van de Telenet group, breidt haar entertainmentaanbod uit met de toevoeging van YouTube Premium. Vanaf nu kunnen klanten het abonnement eenvoudig activeren en beheren via de persoonlijke MyTelenet web omgeving en de MyTelenet-app, terwijl de betaling rechtstreeks via de Telenet-aanrekening loopt.

Telenet is daarmee de eerste telecomaanbieder in België die YouTube Premium op zo’n geïntegreerde manier toegankelijk maakt voor haar klanten.


Telenet-klanten kunnen vanaf vandaag YouTube Premium toevoegen aan hun abonnement voor 13,99 euro per maand (YouTube Premium Individu, één gebruiker). Het abonnement biedt klanten een advertentievrije kijkervaring op YouTube, de mogelijkheid om video’s en playlists offline te bekijken of te beluisteren, en om content op de achtergrond te laten afspelen terwijl andere apps worden gebruikt. Ook YouTube Music is inbegrepen, met toegang tot een uitgebreide muziekcatalogus zonder advertenties.

Centraal entertainmentbeheer
YouTube Premium wordt gebruikt via de bestaande YouTube-app en vereist geen aparte applicatie. Het abonnement kan op elk moment door de klant geactiveerd, aangepast of stopgezet worden via de persoonlijke MyTelenet web omgeving of de MyTelenet-app. Door de integratie in het Telenet-platform, raadplegen klanten makkelijk de YouTube-app via hun vertrouwde Telenet TV-box. Klanten behouden zo één centraal overzicht van hun entertainmentdiensten en betalingen, wat zorgt voor extra gebruiksgemak en overzicht.

Vincent Stevens, VP Premium Entertainment: 'Entertainment moet moeiteloos zijn. Met deze Belgische primeur zetten we een nieuwe standaard voor de klantervaring binnen onze sector. Een belangrijke mijlpaal, als je weet dat YouTube één van de meest gebruikte apps is op ons platform. Door YouTube Premium als eerste naar ons eigen platform te halen, houden we onze voortrekkersrol stevig vast en maken we het leven van onze klanten merkbaar eenvoudiger. Alles centraal, alles overzichtelijk, alles voor de ultieme kijkervaring.'

Door populaire diensten te integreren in één centrale omgeving, wil Telenet haar klanten meer overzicht en controle geven over hun entertainment, met één aanspreekpunt en één vertrouwde manier van betalen.


Persbericht Telenet

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Box' (VTM)

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.

'De Box', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 09:00
    Tik Tak
    04:50
    Geen uitzending
  • 09:00
    Maya de Bij
    01:10
    Geen uitzending
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:55
    Neighbours: A New Chapter
    01:50
    So Help Me Todd
  • 08:30
    Family Matters
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:55
    Love Island UK
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:20
    Killer Couples
    02:15
    Geen uitzending
  • 04:29
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:58
    Publireportage
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:35
    Guten Appetit
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 08:50
    Midsomer Murders
    02:40
    The Count of Monte Cristo
  • 08:20
    The Kardashians
    02:05
    Cougar Town
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:20
    NOS Journaal Laat
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:15
    Expeditie Nederland
  • 09:00
    Pieter Konijn
    02:20
    Eva