Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg

De aftrap van het tweede seizoen van het muziekformat 'Play That Song' van Proximus op vrijdag 26 juni in Kortenberg werd zonder twijfel de heetste tv-opname van de zomer. Gelukkig werkte het verfrissende enthousiasme van de artiesten aanstekelijk.
Op het zonovergoten terrein aan GC Colomba genoten honderden muziekliefhebbers van een gratis muzikale avond vol verrassingen, mét een onverwachte muzikale opener van presentator Maksim Stojanac als perfecte startschot.
Presentatoren Katja Retsin en Sverre Denis loodsten het moedig opgekomen publiek door een sfeervolle opname die ondanks de hitte bol stond van muziek en entertainment. Terwijl bezoekers dapper de zomerzon trotseerden, was het ook alle hens aan dek achter de schermen. Van de productieploeg en cameramensen tot de liveband, backing vocals en make-up: iedereen draaide op volle toeren en liet liters zweet. Het opnamemateriaal leek haast mee te smeulen, maar daar zal op het scherm niets van te merken zijn.
Na het verrassingsoptreden van MAKSIM, dat de sfeer en zo mogelijk ook de temperatuur meteen naar een nog hoger niveau tilde, was het de beurt aan Mathias Mesmans, die in zijn thuisgemeente op een bijzonder warm onthaal kon rekenen. Ook andere regionale publiekslievelingen maakten indruk. K.I.A. vierde uitzonderlijk al op vrijdag 'Krapullekesdag' en kreeg het publiek moeiteloos mee. De Nederlandse feestformatie Effe Serieus liet op hun beurt het terrein daveren met hun monsterhit 'Baila de Gasolina'.
Ook Yannick Bovy wist met zijn klassevolle croonerstem het publiek te bekoren, terwijl Garry Hagger voor een stevige dosis meezingplezier zorgde. BENR & OLIVIA brachten hun frisse popsound naar Kortenberg, David Vandyck liet het publiek genieten van zijn aanstekelijke Nederlandstalige repertoire, maar ook Whyzer & Elsie Moraïs en The Color Collective overtuigden in een line-up die moeiteloos schakelde tussen pop, Nederlandstalige klassiekers, feestmuziek en frisse nieuwe sounds.
Een knallende showcase van eighties-coverband Top Guns met frontman Sean Dhondt vormde de perfecte afsluiter.
Met een enthousiast publiek en een zon die geen moment gas terugnam, beleefde Kortenberg een geslaagde start van het tweede seizoen van 'Play That Song'. Eén ding staat vast: de temperaturen waren tropisch, maar het enthousiasme op én naast het podium bleek uiteindelijk de grootste hit van de avond.
Het resultaat is vanaf 8 juli te bewonderen op Pick+ en Proximus Showcase, met herhalingen doorheen de zomer. Wie geen Proximus-klant is, kan terecht op MENT55.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wintersportseizoen van start op Eurosport en HBO Max
- Klaas van Kruistum komt met nieuwe serie en onmogelijke missies
- Dyantha Brooks presenteert nieuwe strategische kennisquiz 'Oog om Oog' op SBS6
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- '90 Day Fiancé: The Other Way' terug op TLC
- 'Junior Eurovisie Songfestival 2026' zaterdag bij Zapp
- Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant': 'Ik heb hier geen zin in, ga weg!'
- 'Meldpunt Actueel' over migrantenouderen die noodzakelijke zorg mislopen
- Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar in 'De Verraders'
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Radio 2 Eregalerij viert Bart Peeters en Dana Winner met feestelijke, muzikale avond
- NPO Klassiek en NPO Start presenteren 'De Gamemuziek Top 50'
- Ga met Radio Veronica mee op Het Nationale Vriendenweekend
- Bart (34) uit Apeldoorn kraakt Het Geluid van Qmusic en wint 36.000 euro
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum
Kijktip van de dag

De eerste tien halvefinalisten betreden het podium met een gloednieuwe act. De jury, met Karen Damen, James Cooke, Dan Karaty, Soundos El Ahmadi en Marc-Marie Huijbregts, kiest vijf acts die doorstoten naar de finale.
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.




































