'De Tafel van Gert' is vanaf maandag terug met een gloednieuw seizoen

Gert Verhulst nodigt van maandag tot donderdag zes tafelgasten uit. Drie tafelgasten die vanuit hun rol of link met de actualiteit een onderwerp meenemen naar Play Zuid in Antwerpen, en daarnaast zijn ook de vaste tafelspringers terug van de partij dit najaar.
Saartje Vandendriessche, Hetty Helsmoortel en Erik Van Looy bijten maandag de spits af, in de loop van het najaar zullen er nog heel wat andere vertrouwde gezichten hun opwachting maken. Zo zullen ondermeer Karen Damen, Omar Souidi, Delphine Lecompte, Anastasia Chernook en Herman Brusselmans bij Gert aan tafel springen om hun eigen, vaak opvallende kijk op de actualiteit te geven, en samen met Gert in gesprek te gaan met de andere tafelgasten.
Gert Verhulst: 'Het kriebelt om vanaf maandag terug mijn vertrouwde plek aan tafel in te nemen om samen met mijn gasten de actualiteit van de dag onder de loep te nemen.'
'De Tafel van Gert', vanaf maandag 18 september om 20.00 uur op Play4.





DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- 'The Sky Is The Limit' is terug: binnenkort op Play4!
- NRJ verdwijnt van FM, Nostalgie+ komt in de plaats
- National Geographic herdenkt 60-jarige sterfdag JFK met nieuwe docuserie 'JFK: One Day in America'
- Tien jaar 'Alleen Elvis Blijft Bestaan' wordt gevierd met tien nieuwe gasten
- 'Belpop' is terug met een nieuwe stem
- Youri en Nicolas Van Rossem vertellen voor het eerst over hun excentrieke vader Jean-Pierre in nieuwe docureeks
- Ontdek hier en nu wie 'De Slimste Mens ter Wereld' gaat presenteren
- Ketnet zet een schooljaar lang in op duurzaamheid met 'Planeet K'
- Gilles (Bart Hollanders) gaat op de lappen met zijn eerste liefje Flo (Charlotte Timmers)
- Karen Damen roert in urinoirs in 'De Vuilste Jobs Van Vlaanderen'