Volgende week in 'Kunststof Radio': Robert Jan Stips, Charlotte Schleiffert, Hettie Naaijkens-Retel Helmrich en Hanna Bervoets

zondag 29 juni 2025
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 30 juni – Robert Jan Stips, artiest
Onlangs verscheen het debuutalbum ‘Love and Affection’ van het nieuwe project StipsGoulding, een samenwerking tussen Nederpop-icoon Robert Jan Stips en zangeres Jane Goulding. Robert Jan Stips bouwde in de afgelopen decennia een indrukwekkend oeuvre op met legendarische bands als Nits, Supersister, Sweet d’Buster en Golden Earring.


Presentatie: Frénk van der Linden

Dinsdag 1 juli – Charlotte Schleiffert, schilder, tekenaar en beeldhouwer
Het Dordrechts Museum toont twee krachtige werken van Charlotte Schleiffert, waarin activistische figuren in een mix van fashion, folklore en punk symbool staan voor vrijheid en gelijkwaardigheid. Haar wereldwijde inspiratie leidt tot visuele collages vol maatschappijkritiek en verlangen naar een betere wereld.

Presentatie: Ernest van der Kwast

Woensdag 2 juli – Hetty Naaijkens – Retel Helmrich, filmmaker
‘ANAK INDIË’ toont hoe Indische Nederlanders na de oorlog een nieuw leven opbouwden in Nederland en hoe hun erfgoed, van rijsttafel tot muziek, onderdeel werd van de samenleving. De film gaat over veerkracht, identiteit en een gedeeld verleden. Hetty Naaijkens-Retel Helmrich is bekend als producent en maker van internationaal bekroonde films over kunst en maatschappij.

Presentatie: Frénk van der Linden

Donderdag 3 juli – Hanna Bervoets, auteur
In Geld verdienen besluiten schoolvriendinnen Ellie en Freya de beurs te manipuleren om rijk te worden, maar hun plan loopt uit de hand als een mysterieus aandeel onheil brengt. De roman is een scherpe, maar lichtvoetige vertelling over geld, schuld, vriendschap en morele rechtvaardiging. Hanna Bervoets is een bekroond schrijver, essayist en scenarist uit Amsterdam, bekend om haar romans, essays en verhalen over media, cultuur en het moderne leven.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

'Kunststof Radio', maandag 30 juni t/m donderdag 3 juli tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    06:00
    Mr. Magoo
  • 07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Wat een weekend
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:29
    Molang
    06:00
    Tik Tak
  • 07:30
    Hallo K3
    01:20
    Geen uitzending
  • 07:20
    Urk!
    00:50
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:15
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 07:10
    Blood & Treasure
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:30
    Het Blok
    02:30
    Geen uitzending
  • 07:30
    Shades of Blue
    02:10
    Geen uitzending
  • 04:28
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:30
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:30
    De Garde van Gert
    02:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 06:55
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Darby and Joan
  • 07:20
    Scrubs
    02:10
    American Housewife
  • 07:30
    NOS Journaal
    02:10
    Pauw & De Wit
  • 07:15
    Tijd voor Max
    02:20
    Nieuwsuur
  • 07:30
    Zin in Zappelin
    02:45
    Eva