Hevige strijd om Véronique De Kock in 'Mag ik u Kussen?'

zondag 20 februari 2011

In de achtste aflevering van de derde jaargang davert 'Mag ik u Kussen?' op zijn grondvesten. Na twee jaar stijlvol stalken is Bart Peeters erin geslaagd om de vrouw te strikken voor wie dit programma eigenlijk gemaakt is: Véronique De Kock, één van de meest begeerde vrouwen van het land.

Véronique schuift als ideale man een mix van Brad Pitt, Georges Clooney en Hugh Jackman naar voren. Vertaald naar Vlaamse schoonheidsnormen worden dat Adriaan Van den Hoof, Joost Vandecasteele en Kobe Ilsen. Het trio is net niet even mooi, maar qua verleidingsdrift onstuitbaar: de strijd om een kus was nog nooit zo hevig.


Dit zijn de hoofdrolspelers van de achtste aflevering:

'Volt'-presentator Kobe Ilsen was verrassend ad rem bij zijn debuut twee weken geleden, maar steekt dit keer nog een tandje bij. Hij laat zijn testosteron rijkelijk vloeien en brengt met rake oneliners en gedurfde uitspraken Adriaan Van den Hoof en Joost VandecastBart Peeters in 'Mag ik u Kussen?' (foto: Canvas - © VRT)eele meermaals aan het wankelen.

Adriaan pareert zoals we dat van hem gewoon zijn: lief, charmant en supergeestig. Joost beseft dat hij puur qua uiterlijk niet de grote favoriet voor de eindzege is, maar heeft moed geput uit de kus van Nathalie Meskens en doet er in zijn bekende stijl alles aan om Véronique ervan te overtuigen dat ze eindelijk eens een atypische keuze moet maken in het leven.

Meteen nadat ze in 1994 tot Miss België was verkozen, werd Véronique De Kock getroffen door een bombardement van mannelijke aandacht. Zestien jaar, honderden covers en duizenden liefdesbrieven later is ze wellicht nog altijd de meest aanbeden vrouw van het land. 'En toch word ik niet graag bejubeld en opgehemeld. Het mooiste compliment dat een man mij kan geven, is dat hij me eigenlijk maar een gewoon meisje vindt. En mannen die mij straal negeren, dat vind ik pas echt opwindend.' Voor de heren van 'Mag ik u Kussen?' maakt ze evenwel graag een uitzondering. En opperbabe Véronique gaat meteen all the way. Ze deelt met Joost, Kobe en Adriaan haar passie voor dirty talk en verpleegsteruniformpjes en haar stille verlangen om ooit eens een kijkje te gaan nemen in een parenclub.

'Mag ik u Kussen?', maandag 21 februari om 20.40 uur op Canvas.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:40
    Galactic Agency
    13:55
    Thuis
  • 06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    09:00
    Lentebeelden
  • 08:35
    Monster Shaker
    14:00
    Tik Tak
  • 08:30
    VLOGLAB Mystery #Stories
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    12:55
    B&B zoekt Lief NL
  • 06:00
    Qmusic
    11:50
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    Urk!
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    13:50
    Stukken van mensen
  • 08:25
    Elementary
    13:35
    Grey's Anatomy
  • 08:25
    Two and a Half Men
    13:20
    Undercover in Nederland
  • 08:30
    Meesterlijke Klassiekers
    13:50
    Apero - Dining
  • 08:20
    Deadly Kin
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:00
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 08:30
    Tuinopslag plaatsen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Vlaamse Klassiekers
    13:45
    Het Weekmenu
  • 07:50
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    14:00
    Murdoch Mysteries
  • 08:20
    Below Deck
    13:55
    Hudson & Rex
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    14:00
    NOS het vragenuurtje
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    13:25
    Radar
  • 08:35
    Mike de Ridder
    13:50
    De Smurfen