NCRV zoekt gezinnen voor nieuw tv-programma

zaterdag 15 november 2008

Er zijn meer dan 2 miljoen gezinnen in Nederland. Met eigen regels, afspraken, omgangsvormen, humor en hobby's. Presentator Jochem van Gelder gaat bij dertien verschillende gezinnen in heel Nederland langs, om te kijken hoe het er bij hen thuis aan toegaat. Hij brengt een hele dag met een gezin door en hoopt er zo achter te komen hoe het er reilt en zeilt. Wie is de baas? Wie kan het beste koken? Welke hobby's hebben de kinderen? Ook gaat Jochem spelletjes doen met de gezinnen, waarbij er voor de kinderen zelfs nog iets te winnen valt.

J


ochem van Gelder: "Niet alleen kleine praatjesmakers, maar hele gezinnen staan centraal in dit nieuwe programma. Ik verwacht vele verrassende en hilarische momenten mee te maken als ik op bezoek ga bij deze gezinnen. Kortom, ik heb er zin in!"

Maar voordat deze nieuwe tv-serie in januari 2009 van start kan gaan, zijn natuurlijk eerst gezinnen nodig die willen meedoen! Daarom zoekt de NCRV energieke gezinnen met een goed gevoel voor humor die wel van een spelletje houden. Zij maken kans om mee te doen en de hoofdrol te spelen in het nieuwe tv-programma: Welkom bij ons thuis! Voorwaarde voor deelname is dat het gezin uit minstens vier personen bestaat en de kinderen tussen de 7 en 13 jaar oud zijn. Gezinnen kunnen zich opgeven door een mailtje met een beschrijving van het gezin en een foto te sturen naar: bijonsthuis@eyeworks.tv

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    3Hz
  • 16:40
    Sara
    17:15
    Ze Zeggen Dat
  • 16:35
    My Kitchen Rules
    17:55
    De Planckaerts
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 16:20
    Cheers
    16:50
    Stargate SG-1
  • 15:50
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:20
    Oogappels
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 16:35
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 15:50
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:35
    De Branche-Expert
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:35
    Wordt aangekondigd
    17:10
    DIY
  • 15:55
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:30
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Goed Verhaal
    16:56
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Agent Binky
    16:45
    Dino Daan & Lucy