Leontine Borsato tekent 2-jarig contract met SBS 6

maandag 9 mei 2011

Leontine Borsato heeft zich voor 2 jaar exclusief als presentatrice verbonden aan SBS 6. Zij zal komend najaar het programma 'Hart in Aktie' voor haar rekening nemen. De succesformule wordt sinds 1998 uitgezonden door SBS 6 en keert na een korte pauze terug op de Nederlandse televisie met Leontine als kersverse presentatrice. Zij zal alles in het werk stellen om mensen die het moeilijk hebben een helpende hand te bieden of eens welverdiend in het zonnetje te zetten.

SBS 6 is zeer verheugd over de tweejarige samenwerking met Leontine Borsato, maar ook Leontine zelf heeft veel zin in deze nieuwe uitdaging: ''Hart in Aktie' is al jaren een met veel liefde gemaakt programma, waar een helpende hand wordt geboden aan mensen die extra hulp zo goed kunnen gebruiken. Wendy van Dijk en Natasja Froger hebben 'Hart in Aktie' met veel liefde en toewijding gemaakt. Ik vind het dan ook echt een voorrecht om dit mooie programma nu te mogen gaan doen.'


Komend najaar is het achttiende seizoen van 'Hart in Aktie' te zien. Opgeven voor het programma kan vanaf nu via help@hartinaktie.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    3Hz
  • 16:20
    America's Funniest Home Videos
  • 16:35
    My Kitchen Rules
    17:55
    De Planckaerts
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 16:20
    Cheers
    16:50
    Stargate SG-1
  • 15:50
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:20
    Oogappels
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 16:35
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 15:50
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:35
    De Branche-Expert
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:35
    Wordt aangekondigd
    17:10
    DIY
  • 15:55
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:30
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Goed Verhaal
    16:56
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Agent Binky
    16:45
    Dino Daan & Lucy