TV-Visie Forum: 'Eurosong 2006' voorbijgestreefde televisie?

Er is een tijd van komen en gaan, maar voor 'Eurosong 2006' zapt Vlaanderen massaal naar Eén. Alhoewel...Op VTM scoorde 'De Beste Belg' ook hoge cijfers... In het forum van TV-Visie wordt er druk nagepraat over 'Eurosong 2006', maar wat vind jij van deze zoveelste muziekwedstrijd?
B
art Peeters en met hem meer dan één miljoen Vlamingen gaan er helemaal in op! TV-Visie is benieuwd naar de mening van zijn lezers! Kijk jij vol spanning uit naar de volgende voorronde van 'Eurosong 2006' of laat je het allemaal aan je voorbijgaan? Is 'Eurosong 2006' het slachtoffer van de vele andere talentenjachten waarmee Vlaanderen de laatste jaren overspoeld werd? Of ben jij misschien die superfan van Bart Peeters of Marcel Vanthilt?
Wij willen het allemaal weten! Laat je gaan in het forum van TV-Visie Eén keer registreren en je kan je volledig laten gaan! Doen!
Iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox? Schrijf je dan nu in voor 'TV-Visie extra' via dit invulformulier en dagelijks bij zonsopgang zitten wij in je mailbox. Een aanrader!
DOSSIER: Eurosong 2006
volledig dossier- RTBF bevestigt afhaken Junior Eurovisie Songfestival
- Kate Ryan eindigde 12de in halve finale
- Finse monsters winnen 51ste Eurovisiesongfestival
- Moet Vlaanderen nog investeren in Eurosong?
- 'Eurovisiesongfestival finale' op Eén
- Kate Ryan haalt het niet
- Kate Ryan VERGEET (??) kniezwengel
- Griekse regiefout verstoort optreden Kate Ryan
- TV-Visie POLL: Kate Ryan wint halve finale!
- Stem ook digitaal bij het Eurovisiesongfesival