OPROEP: VT4 zoekt kandidaten voor 'Mijn Man Kan Dat'

Véronique De Kock en Hans Otten zoeken koppels die minstens een jaar samen zijn, om deel te nemen aan hun nieuwe spelshow. In 'Mijn Man Kan Dat' laten Hans en Véronique Vlaamse vrouwen schatten hoe goed ze hun man kennen. Of hoe slecht... Een pokertafel, vrouwen die durven bluffen, en mannen die geen uitdaging schuwen. 'Mijn Man kan Dat' wordt een spannende spelshow voor de hele familie.
Jouw man kan alles, weet alles, durft alles? Is hij een sportieve lefgozer die ook zijn weg in het huishouden vindt? Schrijf je dan in voor het nieuwe VT4-programma 'Mijn Man Kan Dat' door een mailtje te sturen naar mijnmankandat@VT4.be.
10.000 euro
In 'Mijn Man Kan Dat' proberen vier vrouwen elkaar te overtroeven met de kwaliteiten van hun man. En het is dan aan de heren om zich te bewijzen... Het koppel waarvan de vrouw de capaciteiten van manlief het best kan inschatten, wint en gaat met 10.000 € naar huis.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Ruth Beeckmans zoekt mensen die opnieuw de liefde zoeken na verlies
- Je eigen huis winnen? Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Huis Gemaakt'
- 'Ons Huis/Nieuw Huis' krijgt derde seizoen, VRT zoekt nieuwe koppels!
- Lukt jouw woondroom maar niet? Laat ‘Blind Gekocht’ je helpen: schrijf je nu in!
- Beleef de spannendste avond van het seizoen samen met de 'Familie'-cast in Kinepolis Antwerpen
- Schrijf je nu in voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Barbara Sarafian zoekt nieuwe studenten voor 'Kotmadam Sarafian'
- TV-programma 'Onderweg naar Liefde' komt naar Vlaanderen
- Steven Van Herreweghe zoekt exen voor tweede seizoen 'Gelukkig Gescheiden'
- Ga naar de opnames van 'Bar Goens', de nieuwe talkshow van VTM