Eén laat tweede reeks 'Loslopend Wild' los

Vanaf 8 januari brengt Eén een nieuw seizoen van de gesmaakte humorreeks 'Loslopend Wild'. Tien afleveringen lang test een dreamteam van acteurs en actrices de limieten van ons hectische dagelijkse leven.
Van witte wijntjes, grote handtassen en smokkelwaar tot de marktwaarde van mama's.
Na een geslaagd en gesmaakt eerste seizoen – het programma hield gemiddeld 972.180 kijkers aan het scherm gekluisterd – is 'Loslopend Wild' vanaf 8 januari terug van weggeweest op Eén.
De premisse is eenvoudig maar dankbaar. Vrouwen kunnen, mogen en willen vandaag álles, maar precies daar kan het al eens fout lopen. In Loslopend wild worstelt een bende ambitieuze hedendaagse vrouwen zich samen met hun al dan niet begripvolle echtgenoten, vaders, lieven, collega’s en werkgevers door de hectiek van het dagelijkse leven.
Ze liegen wel eens over hun leeftijd, zouden maar wat graag weten hoeveel andere vrouwen wegen en toetsen hun marktwaarde af aan de vrienden van hun zoon. Ze ruimen het huis op voor de kuisvrouw komt, hebben al eens moeite om iets terug te vinden in hun handtas en vinden elk excuus goed om een wit wijntje te drinken. In hun druk-druk leven moeten ze veel rap-rap doen. En nieuwjaarsbrieven en twee concurrerende bomma’s samen, dat is natuurlijk om problemen vragen.
Hele cast opnieuw present
Alle acteurs die schitterden in de eerste reeks, keren terug in het nieuwe seizoen. Tiny Bertels, Eva Binon, Els Dottermans, Camilia Blereau, Gilda De Bal, Reinhilde Decleir, Ini Massez, Inge Paulussen, Alejandra Theus, Anemone Valcke en Katelijne Verbeke kruipen met zichtbaar plezier opnieuw in de huid van een horde ambitieuze, veeleisende, soms ontregelde maar o zo herkenbare vrouwen. Hun mannelijke tegenspelers worden vertolkt door Marc Van Eeghem, Steve Geerts, Ben Segers, Maarten Bosmans, Patrick Vervueren, David Dermez en Lucas Van den Eynde.
De opnames vonden opnieuw plaats in Mechelen. De ploeg die het eerste seizoen van 'Loslopend Wild' maakte, zette zijn schouders nu ook onder het tweede seizoen. Die ploeg bestaat uit Charlotte Vanhecke (scenario en regie), Els Vermuyten, Nele Meirhaeghe en Anke Brouwers (scenario), Pietje Horsten (regie) en Riet De Prins (productie).
'Loslopend Wild', vanaf woensdag 8 januari om 22.30 uur op Eén. Herhaling op zondag om 22.15 uur.
DOSSIER: Het tv-voorjaar van 2014
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT dreigt met boycot Eurovisiesongfestival : 'Kans klein dat we volgend jaar een artiest afvaardigen'
- Finale van ‘De Mol’ 2026: eindelijk valt het masker af
- Erben Wennemars neemt afscheid als schaatsanalist bij de NOS
- Loïc Van Impe & Sarah Renson presenteren nieuw njam!-programma 'Vanavond Bij Ons'
- Documentaire 'The Bus Driver: Britain's Cocaine King' op Discovery
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- Vurige groepsbattle laat studio van 'So You Think You Can Dance' ontploffen
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- 'Ziggo Sport Finals': alle UEFA Europese clubfinales gratis te zien voor heel Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht'
Kijktip van de dag

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.
'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.
































