Claudio dreigt met juridische stappen na sms-probleem

dinsdag 2 juni 2009

De storm rond de finale van 'Mijn Restaurant!' zal de eerste dagen nog niet gaan liggen. Wie ook wint of verliest, de schuld zal voor vele fans te zoeken zijn bij de technische problemen rond het Mobistar-netwerk. Ook Claudio lijkt zich nu te mengen in het debat: 'Wij gaan stappen ondernemen', klinkt het in Kortrijk.

T


om en Ann uit Sint-Truiden zaten afgelopen weekend met de handen in het haar. Door technische problemen bij het Mobistar-netwerk geraakte sms'jes vanuit de regio Diest en Tienen niet verstuurd. 'Een ramp', klonk het in Sint-Truiden. Vtm bevestigde maandagavond de problemen en onderzoekt de zaak. Later op de dag zal het bekendmaken welke maatregelen er genomen zullen worden.

Eén van de mogelijke maatregelen die opduiken is het schrappen van alle Mobistar-sms'jes die verstuurd werden tijdens de uren van de technische problemen boven Sint-Truiden en Tienen. Alle Mobistar-sms'jes, dat betekent dus ook de sms'jes voor restaurant Dell'Anno van Claudio en Gaëlle. Op die manier wil vtm proberen de finale alsnog eerlijk te laten verlopen.

'Dat pik ik niet', aldus Claudio, 'Dit is totaal oneerlijk. Wij hebben zondag een fantastische campagnedag gehad. We weten zeker dat er duizenden berichtjes zijn verstuurd', zegt hij. 'De mensen die voor Sint-Truiden probeerden te stemmen, zijn geen geld kwijt. Ze kunnen hun stem nu gewoon overdoen. De mensen die op dat moment via Mobistar voor ons stemden, hebben effectief betaald. Als je die stemmen schrapt, dan is dat eigenlijk diefstal.'

Bij vtm moeide zelf grote baas Peter Quaghebeur zich in deze zaak. 'We moeten ervoor zorgen dat geen van beide finalisten voordeel kan halen uit dit technisch probleem. Wij willen daarover een waterdichte garantie', klonk het zondag.

Later op de dag maakt vtm bekend hoe het de zaak verder zal aanpakken. Eén ding staat vast, Vlaanderen snakt naar de grote finale en de sms-problemen zullen ook de volgende dagen nog het gespreksonderwerp van de dag zijn.   (Bron: Het Nieuwsblad)

Wie wint volgens jou de finale van 'Mijn Restaurant!'?
Sint-Truiden of Kortrijk?
Stem NU in de ultieme poll!

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:33
    Diy on wheels
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd