Antwerpse zender atv geeft auto weg

dinsdag 9 november 2010

De Antwerpse regionale zender atv geeft een FIAT500 weg. Het station lanceert op woensdag 10 november de actie 'Zet atv op 8 en win een FIAT500'. Deelnemen aan de actie is eenvoudig. Iedereen die atv op positie 8 heeft staan of atv op 8 programmeert op zijn TV-toestel, kan een SMS met codewoord '8' sturen naar 6671 (€ 0,80/sms).

Wie aansluitend het antwoord op een schiftingsvraag het dichtst benadert en bij wie, na controle door atv, ook effectief blijkt dat atv op 8 staat, rijdt eind november naar huis met een gloednieuwe FIAT500.


Doel van de actie is om zoveel mogelijk Antwerpenaars te mobiliseren atv op 8 te zetten op hun TV-toestel: een positie, die onmiddellijk volgt op de belangrijkste Vlaamse nationale zenders.

Bij digitale kijkers van Telenet, is dit in de meeste gevallen reeds de standaard instelling. Belgacom TV-kijkers echter, vinden atv pas terug op positie 300. En bij heel wat analoge kijkers, is de positie van atv onlangs nog verschoven naar die van BBC2.

'We hebben aldus geen eenduidig zicht meer op waar onze zender nu exact geprogrammeerd staat. Dit maakt communicatie hieromtrent quasi onmogelijk. Met deze actie wil atv zijn positie als belangrijkste bron van regionale informatie, complementair aan de Vlaamse nationale zenders, onderstrepen. atv biedt nieuws en randprogrammatie met een Antwerpse insteek en is dan ook een perfecte aanvulling op de nationale zenders. atv verdient dan ook zijn plaats naast de Vlaamse nationale zenders', zo zegt marketingverantwoordelijke Mieke Spoormans.

De wedstrijd 'Zet atv op 8 en win een FIAT500' loopt van woensdag 10 tot en met woensdag 24 november. De FIAT500 is van 12 tot 24 november in de Shopping Stadsfeestzaal te bewonderen.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:50
    Samson en Marie
  • 15:25
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 14:55
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 15:45
    La Brea
    16:35
    S.W.A.T.
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Huizenjagers
  • 15:05
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:40
    Formule 1
    17:30
    Two and a Half Men
  • 15:30
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 15:20
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 15:45
    Logistics TV
    16:19
    City Reports
  • 15:42
    Publireportage
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:30
    Foodies & The City
    16:05
    Open Vuur
  • 15:25
    Miss Scarlet
    16:20
    The Marlow Murder Club
  • 15:25
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 15:10
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:30
    Misfit: The Switch
    16:45
    De Selectie