Comedy Central brengt verlichting op 9/11

woensdag 10 september 2008

Morgen staat 't bol van documentaires en drama over 9/11 op televisie. Is het al tijd om te relativeren? De televisiezender met 100% humor vindt van wel en zendt donderdag de show Spark of Insanity van Jeff Dunham uit.

C


omedy Central vindt het hoog tijd voor relativering. In de Verenigde Staten worden grappen over de aanslagen inmiddels met een noodtempo op het publiek afgevuurd en islamitische stand-up comedians maken er nu hun opmars. Ook hier in Nederland kunnen de kijkers grappen over terroristen wel waarderen. Achmed the Dead Terrorist, één van Dunham's karakters, is de succesvolste ringtone van dit moment. In de show die Comedy Central donderdag 11 september uitzendt spreekt hij de onsterfelijke woorden: Silence, I Kill You! Naast Achmed valt er ook te lachen om de andere karakters van Dunham; onder andere Peanut, Walter en José Jalapeno.

Jeff Dunham is bekend geworden in Johnny Carson's Tonight Show en trad later op in Comedy Central Presents. Ook heeft hij de American Comedy Award voor Funniest Male Stand-Up Comedian mogen ontvangen.

'Spark of Insanity' van Jeff Dunham, donderdag 11 september om 20.25 uur bij Comedy Central.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht NL

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Clips
  • 16:15
    Sporza: Circuit Franco-Belge
    18:25
    Un monde à part
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    3Hz
  • 16:20
    America's Funniest Home Videos
  • 16:35
    My Kitchen Rules
    17:55
    De Planckaerts
  • 15:35
    The Addams Family
    17:20
    9-1-1
  • 16:20
    Cheers
    16:50
    Stargate SG-1
  • 15:50
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 16:35
    Wat nu weer?
    17:10
    SOS Piet
  • 16:20
    Oogappels
    17:30
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 16:35
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 15:50
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:35
    De Branche-Expert
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:35
    Wordt aangekondigd
    17:10
    DIY
  • 15:55
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:30
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Goed Verhaal
    16:56
    Politieke Partijen
  • 16:35
    Agent Binky
    16:45
    Dino Daan & Lucy