Heksen- en buikdansjurken in 'Zo Man Zo Vrouw'

dinsdag 16 april 2013

Leslie is 25 en een vrolijke en alternatieve hippie. Ze werkt als verpleegkundige en geeft buikdansles. Haar stijl is op één enkel principe gebaseerd: haar heupen verdoezelen.

Ook al heeft ze een knap figuur, toch blijft de irrationele angst haar heupen te tonen of dikke billen te hebben. Haar oplossing: een zeer strak topje om haar smalle taille te showen en een brede rok of jurk die extreem breed uitloopt onder haar taille. Vreemde heksenjurken, extreem sexy kleren met een rare pasvorm zijn het gevolg.

Vriendje Django (25) kan daar niet mee lachen. Hij vindt haar stijl veel te extravagant en zelfs ronduit lelijk. Als hij zijn maten met hun mooi opgeklede vriendinnen ziet en Leslie verschijnt in één van haar heksenjurken is hij beschaamd. Ook al vindt hij Leslie een prachtig meisje.

Django zelf is nog student en moet binnenkort gaan solliciteren en daar maakt Leslie zich dan weer zorgen over. Want zijn dagelijkse look is saai en voorspelbaar. Altijd diezelfde broek en trui met de eeuwige sportschoenen gecombineerd...

Django wil met Leslie pronken. Hij droomt van een strakkere outfit met hakken. Geen rare buikdanskledij, die ze ook om uit te gaan draagt; maar een schone aansluitende jurk. Leslie fantaseert over een gekledere versie van haar vriendje.

VIJF-huisstylist Jani Kazaltsis krijgt de moeilijke taak om Leslie over haar complexen heen te helpen en Django de perfecte stijl aan te meten om hem zo aan een job te helpen.

'Zo Man Zo Vrouw', woensdag 17 april om 20.30 uur op VIJF.



zomanzovrouw

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met De Wind Mee' - seizoen 2 (VRT 1)

Het einde van de reis komt in zicht, maar de dag start met slecht nieuws: buikkrampen. De wind stuurt Wouter bergafwaarts, dus beslist hij toch te fietsen. Kort voor de middag, in Novo Selo, bezoekt hij misschien wel het charmantste - of knulligste - themapark ooit. Gelukkig maakt de hartelijkheid van de burgemeester veel goed.

'Met De Wind Mee', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:10
    MasterChef Australië
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:20
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:45
    Without a Trace
  • 04:03
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 05:35
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:10
    Vlaamse Klassiekers
    02:05
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 05:30
    Ghosts
    01:35
    A Remarkable Place to Die
  • 05:30
    Storage Wars
    07:20
    Below Deck Mediterranean
  • 02:20
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:45
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 05:40
    Angelina Ballerina
    07:55
    PatsBoemKledder!