TVgids - VTM 4

Andere zender »
x
VRT 1VRT CANVASKetnetVTMVTM 2VTM 3VTM 4VTM lifeVTM GOLDPlay 4Play 5Play 6Play7Play CrimeKanaalZMENT TVnjam!BBCFirstFOXNPO 1NPO 2NPO 3
07:00 Willy
De Willy-dj's zorgen voor de beste platen met de nodige rock-'n-roll.
«
»
10:00 Geen uitzending
Geen uitzending.
«
»
14:35 Police Interceptors
Jen volgt een busje nadat het een gevaarlijke inhaalactie heeft uitgevoerd, de bestuurder denkt dat hij een hoge alcoholtolerantie heeft. Dan en James zitten achter verdachten aan die naar verluidt een Volkswagen Golf met een mes hebben gecarjackt.
«
»
15:20 Police Interceptors
Drie inbrekers die zich voordeden als bezorgers hebben een oudere vrouw vastgebonden.
«
»
16:15 Baywatch
Wanneer er een drenkeling op het strand wordt gevonden, vermoedt Jill dat er meer aan de hand is. Een man die Jill hielp tijdens de reddingsactie, besluit dat ook hij graag redder wil worden.
«
»
17:15 MacGyver
MacGyver ontdekt een spookschip en een bang weggelopen meisje tijdens een expeditie om de wildernis in kaart te brengen. Hij is geschokt als hij de overblijfselen van Bigfoot vindt.
«
»
18:10 Caught on Dashcam
Een terugblik op de meest spectaculaire, verbijsterende en bizarre auto-ongelukken en verkeersincidenten, allemaal gefilmd met dashcams, telefoons en GoPro's van mensen over de hele wereld.
«
»
19:10 Police Interceptors
Katie Eustace zit middenin een achtervolging waarin een paar criminelen heel ver gaan.
«
»
20:05 Customer Wars
In Florence, Kentucky, doet een koppel een onaangename ontdekking in de kipnuggets van hun kind. In Chicago zorgt een overboekte vlucht voor problemen en een gedwongen verwijdering van een passagier.
«
»
20:35 Legionnaire
Wanneer een bokser er niet in slaagt om met zijn vriendin naar Amerika te vluchten om aan de maffia te ontsnappen, is het Franse Vreemdelingenlegioen zijn enige uitweg.
«
»
22:25 The Titan Sub Disaster: Minute by Minute
Vijf mannen aan boord van de Titan-onderzeeër dalen af naar de bodem van de oceaan op zoek naar het beroemdste scheepswrak ter wereld, de Titanic. Wat er vervolgens gebeurt resulteert in een internationale zoekactie en haalt alle krantenkoppen.
«
»
23:25 Cheers
Cliff is uitgeroepen tot postbode van het jaar en is dolenthousiast wanneer zowel Carla als Diane met hem naar de Postman's Ball willen gaan.
«
»
23:50 Cheers
Sam probeert Frasiers verslapte liefdesleven een boost te geven. Frasier kondigt aan te zullen trouwen met de vrouw die Sam voor hem heeft uitgekozen.
«
»
00:20 Caught on Dashcam
Een terugblik op de meest spectaculaire, verbijsterende en bizarre auto-ongelukken en verkeersincidenten, allemaal gefilmd met dashcams, telefoons en GoPro's van mensen over de hele wereld.
«
»

Meest recente

Loading

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

John Smith heeft een geheime identiteit, maar doet zich voor als een doorsnee middelbare scholier om zijn levensgevaarlijke vijanden, de Mogadorians, te misleiden. De Mogadorians willen John dood omdat hij, samen met acht anderen, geboren is met bijzondere gaven. Alle negen hebben ze een nummer van één tot negen gekregen en ze kunnen ook alleen in die volgorde vermoord worden. Wanneer de eerste drie dood teruggevonden worden, vlucht John, die nummer vier is, onder bescherming van zijn lijfwacht Henri van stad naar stad om telkens met een andere identiteit onder te duiken voor de Mogadorians. In een klein stadje in Ohio ontmoet hij fotografe Sarah en voelt zich er meteen thuis. Na zijn hele leven op de vlucht te zijn geweest, is John verliefd geworden en heeft hij eindelijk iets om voor te vechten.

'I Am Number Four', film uit 2011 met oa. Alex Pettyfer, om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers