Man-X is eerste pan-Europese homozender

Deze week wordt Man-X gelanceerd, de eerste Pan-Europese Gay zender. Man-X brengt dagelijks de beste erotische films voor mannen die van mannen houden. Ook zullen er regelmatig thema-avonden te zien zijn rond de meest vermaarde sterren.
I
n de Benelux is Man-X vanaf de lancering aanwezig op de digitale televisieplatforms van CanalDigitaal en TV Vlaanderen. Voor het einde van het jaar zal de zender ook aanwezig zijn in Duitsland en Frankrijk. Ook met andere Europese landen zijn overeenkomsten in de maak.
Man-X: Gay only!
Man-X programmeert enkel de beste Europese hardcore films. De zender blijft bewust weg van alle lifestyle-items die de doelgroep té stereotiep behandelen. 'Een Gay-kijker is een gewone kijker,' zo luidt het bij initiatiefnemer TV4U. 'Het is niet omdat je homo bent dat een zender moet gaan vertellen waar je op vakantie moet gaan of welke auto je moet kopen om 'in' te zijn. Er bestaat ook niet zoiets als de gay-keuken, gay-behangpapier of gay-bankrekeningen. Een gay kijker heeft een andere beleving van erotiek en daar houdt het wat ons betreft mee op. We beperken ons er daarom toe om op dat vlak het beste van het beste aan te bieden. Daaraan heeft zich nooit eerder iemand gewaagd op Pan-Europese schaal. Ons initiatief wordt dan ook uitermate positief onthaald door de digitale televisieplatformen.'
Man-X: Exclusieve films
Man-X brengt 'State-of-the-Art' materiaal met vooral prijswinnaars uit de stal van 'Eurocreme', groothandelaar in prijzen tijdens de jongste 'Amsterdam European Gay Awards' van 2007. Zo zijn er bijvoorbeeld Thomas Dyk als Beste Nieuwkomer en Vlado Iresh als Beste Regisseur, alsook bekroonde films zoals 'Meat' (Best Hunk Film) en 'Soldier boy' (Best Twink Film). Regelmatig zullen thema-avonden rond filmsterren of rond specifieke evenementen worden uitgezonden. Alle films worden getoond in de oorspronkelijke taal. Voor de toekomst worden diverse televisiepremières voorzien met de grootste sterren. Man-X betekent dus: 100% films en 100% Gay Passion!
Man-X: hoe & waar te ontvangen?
Man-X, het eerste pan-Europese Gay Adult filmkanaal, brengt 7 dagen per week van 00.00u tot 06.00u de beste films uit het genre. Verwacht wordt dat bepaalde aanbieders van digitale televisie ervoor zullen kiezen om het kanaal ook 24 uur per dag uit te zenden. De Europese distributie van Man-X gebeurt via satelliet, kabel, DTT en DSL. De gloednieuwe zender is vanaf de start beschikbaar via de ASTRA 19,2° satellietpositie bij TV Vlaanderen en CanalDigitaal. Andere distributie-overeenkomsten in Frankrijk en Duitsland zullen binnenkort aangekondigd worden.
DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Topchef Timon Michiels krijgt zijn eerste programma 'Meat Timon' op njam!
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Van bijna-Olympische hoogspringer tot sexy wijnboer: deze boeren zoeken een tof lief
- Nick Schilder, Davina Michelle, Yves Berendse en Waylon zingen met nieuw talent in 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Herbeleef de magie: april staat bij MTV volledig in het teken van MTV Unplugged
- Highlights april bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FilmBox
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- Nieuwe afleveringen van 'Ben 10' op Cartoonito
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns'
Kijktip van de dag

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.
'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.
































