Is er leven na de kater? '9 Feestjes voor de Kater 2' nu volledig te bingen op VRT MAX

Strap in! De zotste/meest toxische/leukste/meest cringe (schrappen wat niet past) besties zijn terug. Celie (Veerle Dejaeger) en Aster (Nidal van Rijn) krijgen het gezelschap van niemand minder dan Nathan Naenen en Jean Janssens in de tweede reeks van '9 Feestjes voor de Kater'.
Het eerste seizoen trok internationaal de aandacht met drie keer goud: op het Indie Short Fest (Best Web Series), de Milan Independent Awards (Best Web Series) en het Indie X Film Fest (Best Web Series en Award of Excellence). '9 Feestjes voor de Kater' werd bovendien genomineerd voor een Gouden Roos in de categorie multiplatform, geselecteerd voor C21 en genomineerd bij het Hollywood Independent Filmmaker Awards & Festival.
Do you believe in leven na de kater?
Twee jaar na hun dramatische break-up — de grootste kater uit hun leven — proberen Celie en Aster hun vriendschap nieuw leven in te blazen. Met één regel: deze keer gaan ze 'normale' vrienden zijn. Niet meer aan elkaar kleven alsof ze één persoon zijn, maar elkaar ruimte geven… en dus DATEN!
Yup… Celie en Aster wagen zich voor de eerste keer in hun leven aan een échte romantische relatie. Nu ze volwassen zijn, hoort dat erbij. Toch? Hun nieuwe liefdes Max (Nathan Naenen) en Raven (Jean Janssens) hebben jammer genoeg geen idee waar ze in meegezogen worden. Want wat als je erachter komt dat de liefde van je leven je beste vriend is? Oh jawel. Pray for them.
Cast
Veerle Dejaeger (25) is een actrice uit Brussel. Ze brak door met haar rol als Zoë Loockx in 'wtFOCK' in 2019. Daarna was ze te zien in verschillende tv-producties, waaronder 'Mijn slechtste beste vriendin', 'Déjà Vu - Alles is Voorbestemd' en 'Assisen'. In 2024 vertolkte ze de hoofdrol van Celie in de VRTMAX reeks '9 Feestjes voor de Kater', waarvan het tweede seizoen in aantocht is, en recentelijk was ze te zien als Vera in 'Onopgelost', een misdaadreeks voor Streamz en Videoland. Naast haar acteerwerk behaalde Veerle een masterdiploma als handelsingenieur.
Nidal van Rijn (23) is een acteur en Ketnet-wrapper die sinds 2019 actief is in film en televisie. Hij maakte zijn debuut in De Vloer Op Jr. en speelde nadien rollen in onder meer Bittersweet Sixteen (2020) en WANNABE’S (2019). Bij het grote publiek werd hij bekend als Cem in de reeks '2DEZIT' (2022–2025). In 2025 vertolkte hij Maarten in de fictiereeks 'De Klas van 2000' en was hij al te zien als Aster in de eerste reeks van '9 Feestjes voor de Kater'. Datzelfde jaar startte hij de opleiding Dramatische Kunsten aan het RITCS, waar hij zijn acteeropleiding verder verdiept.
Jean Janssens (26) is een geboren Kempenaar die Antwerpen zijn thuis noemt. Met opleidingen in militaire wetenschappen, psychologie en drama beweegt hij zich moeiteloos tussen hoofd en hart — en dat zie je in zijn werk. Je zag hem al in 'Liefdestips Aan Mezelf', 'Everybody Loves Diamonds', 'Hidden Assets' en het futuristische 'Arcadia'. Na een hoofdrol in 'Assisen' S3 volgden 'Red Flag' en 'Jimpa', waar hij naast grootheden als Olivia Colman en John Lithgow schitterde. In 2025 werkte hij samen met de Franse topregisseuse Audrey Estrougo aan 'La Vie Dont Nous Rêvions'. Voor de schermen een gedreven acteur — daarbuiten een fitnessliefhebber en muzikant.
Nathan Naenen (29) is acteur en regisseur, bekend van onder meer 'wtFOCK'. Hij was ook al te zien in verschillende reeksen zoals 'Altijd Prijs', 'Assisen', 'Liefdestips aan mezelf' en speelde de hoofdrol in de film 'Zeppos – Het Mercatorspoor'. Met zijn eigen kortfilm 'Wild Vlees' maakte hij indruk als beginnend filmmaker. Naast acteren werkt hij ook als (assistant-)regisseur aan diverse film- en tv-projecten.
Alevering 1: Afstudeerfeestje
Celie en Aster vernieuwen hun vriendschap, maar zonder de rol van surrogaat-lief! Hun band kan alleen standhouden als ze allebei een partner hebben. Zonder echte relaties dreigt opnieuw die chaotische 'alleen met twee'-situatie die ze koste wat kost willen vermijden. Terwijl ze zoeken naar evenwicht tussen volwassen vriendschap en liefde, wordt duidelijk hoe kwetsbaar die balans is.
Aflevering 2: Anti-Anti Valentijn
Aster bezoekt Celie’s nieuw stulpje, maar onverwacht stuiten ze op Raven. Die heeft een romantische Valentijnsavond tot in de puntjes voorbereid. Voor Celie is er echter nog geen sprake van een relatie – al lijkt Raven daar heel anders over te denken…
Aflevering 3: Spelletjesnamiddag
Spelletjesavond bij Celie! Het is tijd om Raven en Max volledig in hun vriendschap te verwelkomen en samen plezier te maken. Maar naarmate de avond vordert, ontdekken ze dat Raven en Max eigenlijk uit totaal verschillende werelden komen – kan deze nieuwe dynamiek wel standhouden?
Aflevering 4: Paddaoke
Max en Asters enige vrije avond ontspoort wanneer Celie belt: Raven ligt op de spoedafdeling. Hun paddaoke-avond valt in het water en op spoed loopt alles mis. Max biecht aan Celie op dat hij nooit echt alleen is met Aster. Die bekentenis raakt haar diep, waardoor Celie besluit ruimte te maken. Maar kan ze echt afstand nemen?
Aflevering 5: Celie's Bday
Raven organiseert een groot feest voor Celies verjaardag, met een dubbele agenda: zijn huwelijksaanzoek. Aster is sceptisch en voelt dat de afstand tussen hem en Celie steeds groter wordt. Wanneer het aanzoek volledig misloopt, zijn Raven en Max in shock: durfde Aster echt zo ver te gaan?
Aflevering 6: Boys night/ Girls night
Aster beseft dat hij te ver is gegaan en wil de brokken lijmen tussen hem en Raven. Max probeert intussen de band met Celie te herstellen. Ze besluiten elk apart een boys night en een girls night te organiseren. Maar beide avonden nemen een heel andere wending. Jaloezie, geheimen en twijfel sluipen binnen, en plots dringt het tot hen door: is hun vriendschap eigenlijk nog wel gewoon vriendschap?
Aflevering 7: Walk of shame
Vroeg in de ochtend, op weg terug van Celies vrijgezellenfeest (de beruchte walk of shame), stuiten Celie en Aster op een ouderwetse bruidswinkel. Celie, nog half dronken, wil daar haar trouwjurk kopen. Ze denkt dat Raven het hilarisch zal vinden als ze in zo'n lelijke jurk opduikt. Maar het passen van de jurk brengt veel meer emoties naar boven dan ze had verwacht.
Aflevering 8: De beste kater van ons leven
De trouwdag begint in complete chaos. Aster confronteert Max, terwijl Raven van Celie een beslissing eist. Wat daarna gebeurt, verandert alles. Te midden van het tumult beseffen Celie en Aster dat hun relatie meer betekent dan ze ooit hadden durven toegeven.
'9 feestjes voor de kater' is een coproductie van VRT en Sputnik Media en is vanaf vandaag te zien op VRT MAX. De reeks kwam tot stand met de steun van het Vlaams Audiovisueel Fonds (VAF) van de Vlaamse Overheid en de Tax Shelter-maatregel van de Belgische federale overheid.
DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Kristel en Kamal helpen gezinnen hun financiële dromen waarmaken in 'Geld Gezocht'
- Is er leven na de kater? '9 Feestjes voor de Kater 2' nu volledig te bingen op VRT MAX
- 'Live Live Live': gloednieuw programma vol muzikale magie, passie en ontdekkingen
- Met deze bekende avonturiers trekt VRT 1 naar Mount Pisco in nieuw seizoen 'De Rugzak'
- Kijk een hele maand lang ongegeneerd kerstfilms op Play Kerst
- Nieuw seizoen 'Comedy Casino' én stand-up comedy vanaf deze week op VRT Canvas
- Deze 8 singles staan voor het eerst écht blind tegenover elkaar in seizoen 10 van 'Blind Getrouwd'
- Eerste beelden uit 'K3 Originals: Het Verhaal van Karen, Kristel en Kathleen' zorgen meteen voor kippenvel
- Dieter en reisgezellen trekken voor 'Down the Road' naar Australië
- Annemie Struyf kijkt achter de muren van het slotklooster in 'In Hemelsnaam'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Actrice uit 'De Kotmadam' overleden
- Peter Van de Veire en Ilse Van Loy zijn het eerste koppel in 'Maison Verhulst'
- ARTE en NPO ondertekenen samenwerkingsovereenkomst
- 'Pokerface' met Johnny de Mol deze lente nog nieuw bij SBS6
- Gordon, Kim Feenstra, Douwe Bob en Caroline Tensen in nieuw 24Kitchen programma 'Not So Guilty Pleasures'
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Cynthia vliegt vol enthousiasme naar New York met vriendin Nora Gharib, terwijl hoofdstewardess Katrien een vlucht naar Lourdes begeleidt met veel rolstoelgebruikers. Axelle vliegt intussen mee naar Barcelona, waar een koppel hun zestigjarig huwelijk viert.
'Welkom aan Boord', om 20.40 uur op VTM.




































