Muziekzenders trappen af met oranje bitterbal

dinsdag 22 mei 2012

TV Oranje en Radio Oranje Nationaal, die zich beiden richten op muziek van eigen bodem, hebben in de aanloop naar het EK Voetbal een opvallend smakelijke actie opgezet. Samen met het bedrijf Oranje Snacks presenteren de muziekzenders het 'Balletje van Oranje', een ludieke oranje bitterbal die de perfecte begeleiding vormt bij het gezamenlijk kijken naar de wedstrijden van het Nederlands Elftal. De hartige rundvlees bitterbal dankt zijn kleur aan een gepaneerde oranje coating en is daarmee uniek in zijn soort.

Oranje bitterbal vanaf nu te koop
Het 'Balletje van Oranje' is te koop bij groothandel Makro en wordt inmiddels door meerdere horecaondernemingen geserveerd. TV Oranje en Radio Oranje Nationaal adviseren Oranjefans om bij hun stamcafé, sportvereniging of buurthuis te vragen om het ‘Balletje van Oranje’, zodat ze tijdens het EK geserveerd kunnen worden. Het 'Balletje van Oranje' wordt verkocht per doos van 80 stuks. Meer informatie is te vinden op http://www.oranjesnacks.nl.


'Oranje Elftal' van voetbalhits
Nu het EK steeds dichterbij komt, maken TV Oranje en Radio Oranje Nationaal in hun programmering veel ruimte voor EK-liedjes van Nederlandse artiesten. Ook zijn de muziekzenders van start gegaan met een gezamenlijke hitlijst met voetballiedjes. Kijkers en luisteraars kunnen via de websites een stem uitbrengen op hun favoriet. Uiteindelijk leidt dit tot het 'Oranje Elftal': de definitieve hitlijst van de beste Nederlandse voetballiedjes.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    16:20
    Clips
  • 10:00
    Lentebeelden
    17:10
    Jamie Cooks the Mediterranean
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:25
    Chicago Fire
    16:20
    I Can See Your Voice
  • 13:00
    World Cup of Darts 2026
    17:10
    Foute Vrienden Australië
  • 14:40
    Bridget Jones's Baby
  • 14:55
    Airwolf
    16:50
    All New Traffic Cops
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:45
    La Brea
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 14:45
    Huizenjagers
    15:40
    Formule 1
  • 15:05
    NCIS
    23:00
    Criminal Minds
  • 15:10
    Two and a Half Men
    15:40
    Formule 1
  • 15:30
    Property Brothers
    16:25
    Chateau Meiland: En Route
  • 15:20
    Snapped
    17:00
    World's Most Evil Killers
  • 15:33
    CEO van mijn leven
    15:45
    Logistics TV
  • 15:29
    Tooldokter
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:30
    Foodies & The City
    16:05
    Open Vuur
  • 15:25
    Miss Scarlet
    16:20
    The Marlow Murder Club
  • 15:25
    Below Deck Mediterranean
    18:05
    White Collar
  • 15:10
    NOS Sport: Tennis Libéma Open 2026
    17:10
    Andere Tijden Sport
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:30
    Misfit: The Switch
    16:45
    De Selectie