Tweeling Deborah en Jasmina wint tweede battle in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

donderdag 9 april 2020

De tweede battle in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' vond plaats tussen de tweeling Deborah en Jasmina en culinaire kotgenoten Seb en Simon - beide duo's eindigden tweede in hun respectievelijke groep.

Met de hakken over de sloot gaat het tweede ticket voor een pop-up restaurant naar Deborah en Jasmina.


De zussen traden uit hun comfortzone en kozen bij het voor- en hoofdgerecht tweemaal voor vis. Algemene commentaar van de jury bestaande uit Sergio Herman, Marcelo Ballardin, Piet Huysentruyt, Anne-Sophie Breysem, Loïc Van Impe en Sofie Dumont was dat de borden zeer mooi gepresenteerd waren, maar dat ze smaak en passie ontbraken. De commentaar kwam hard aan bij de zusjes.

Seb en Simon bleven daarentegen bij hun concept: Vlaamse klassiekers met een eigen twist. Zo serveerden ze als dessert een speciale versie van smoutebollen met Antwerpse Tripel, pastinaak en grondappel, wat absoluut niet in de smaak viel bij de jury.

Zelfs zoetebek Piet Huysentruyt was zwaar teleurgesteld: 'Ik ga het in 1 woord zeggen: afschuwelijk. Dit is goed geprobeerd, maar slecht gearriveerd. Ik heb nog nooit van mijn leven een dessert laten staan, maar dit laat ik staan, sorry.'

Deborah en Jasmina gaan met de hakken over de sloot door met 30 punten op 60. Het viel de jury op dat ze zeer gelaten reageerden op hun overwinning.

'Het is wat we gehoopt hadden, doorstoten naar de volgende ronde. Maar het is heel dubbel want we zijn niet trots op onze punten. Zeker omdat we weten dat we beter kunnen', verklaarde Deborah.

[video]

De kotgenoten konden de jury niet overtuigen met hun gepimpte klassiekers en behaalden slechts 20 punten op 60.

'Ik denk wel dat er potentieel zit in onze gerechten, maar we ontbreken nog de finesse om tot een goed eindproduct te komen. Chapeau, Deborah en Jasmina. Ze zijn gewonnen!', gaf Seb na hun nederlaag toe.

Jasmina en Deborah zijn het tweede duo dat in een latere fase een eigen restaurant mag openen. De opnames van deze fase worden omwille van de maatregelen rond het coronavirus later ingepland en uitgezonden.

Punten van de jury:
voor Deborah-Jasmina: Loïc 5, Piet 5, Anne-Sophie 5, Sofie 5, Marcelo 5, Sergio 5 = 30/60
voor Seb-Simon: Loïc 4, Piet 3, Anne-Sophie 3, Sofie 4, Marcelo 3, Sergio 3 = 20/60


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

In de B&B van Cathy en Gregory kan je helemaal tot rust komen. De groep trekt naar de zee om garnaaltjes te vangen. De duo’s genieten ‘s avonds van een heerlijk diner in het huiskamerrestaurant van de B&B. Een van de gasten lust echter geen vis. Hoe zal dat de score van Per Sea beïnvloeden?

'Met Vier in Bed', om 20.30 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    De zevende dag
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 20:00
    Terzake
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 11:50
    Samson en Marie
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:50
    Verschoten & zoon
    00:30
    Crossing Jordan
  • 00:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    23:40
    Te bepalen
  • 00:25
    Geen uitzending
    00:15
    Caught on Dashcam
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Achter de schermen
    23:35
    Wordt aangekondigd
  • 12:10
    NCIS
    07:30
    NCIS: Los Angeles
  • 04:55
    Geen uitzending
    23:50
    The Paddock
  • 18:50
    The Block Australia
    00:10
    Love Island
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:05
    Elementary
  • 23:17
    Z-Mediation
    23:43
    Z-Nieuws
  • 01:47
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    De Garde van Gert
    00:05
    Vlaamse Klassiekers
  • 05:25
    Cheaters
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:30
    Below Deck Sailing Yacht
    00:25
    Lie to Me
  • 01:05
    NOS Journaal
    23:40
    Goedenavond Nederland
  • 01:20
    Nieuwsuur
    23:55
    Kruispunt
  • 01:25
    NOS Studio Sport
    00:00
    Van Roosmalen op Reportage