Dzifa Kusenuh nieuwe presentator 'Radar online'

'Ik wil onrecht blootleggen, verhalen met impact maken. Dat gevoel dat je iets op het spoor bent en dan denkt: dit moeten meer mensen weten. Dat is mijn drijfveer', aldus Dzifa Kusenuh. Zij is de nieuwe presentator van 'Radar online'.
Tweewekelijks verschijnt er op maandagmiddag een reportage van haar hand op het populaire YouTube-kanaal van het AVROTROS-consumentenprogramma. Dzifa wisselt de weken af met Fons Hendriks. 'Radar online' gaat vanaf nu het hele jaar, met een korte stop in de zomer en met kerst, door. Iedere week worden misstanden bij bedrijven en instanties aangekaart met als doel een oplossing te vinden voor benadeelde consumenten. Vandaag verschijnt de eerste reportage van Dzifa Kusenuh. Deze richt zich op de mogelijk ernstige bijwerkingen van de dierengeneesmiddelen Solensia en Librela en de ondermaatse afhandeling van de meldingen door de fabrikant.
Dzifa Kusenuh is een duizendpoot en was al presentator van meerdere grote tv-en online producties. Voor de online documentaireserie Maandverbond (2021) won ze de Prix Europa Award en de NPO Innovatieprijs. Bij Radar neemt ze naast de presentatie ook de redactie van de reportages op zich, iets wat bij haar ambities past: 'Ik wil het verhaal niet alleen vertellen, maar ook maken.'
Ernstige bijwerkingen bij dierengeneesmiddel
In haar eerste reportage richt Dzifa zich op de dierenmedicatie Solensia en Librela, bedoeld voor honden en katten met artrose. Dierenbezitters die het medicijn voor een huisdier gebruikten, meldden zich met de vermoedens dat het tot ataxie of zelfs de dood zou hebben geleid bij hun viervoeters. De FDA - het Amerikaanse agentschap dat toezicht houdt op diergeneesmiddelen - paste de bijsluiter vorig jaar aan, maar dierenartsen blijven het medicijn voorschrijven en bezitters zijn onvoldoende op de hoogte van de risico’s. Wat is waar van de vermoedens van ernstige bijwerkingen en hoe kan het dat de medicatie ondanks alles nog zo gangbaar is onder dierenartsen?
In de komende weken vind je op het YouTube-kanaal van 'Radar' onder andere reportages over de volgende onderwerpen: De met water gevulde balletjes die je met gel blasters afschiet en dus overal in de natuur terechtkomen, zouden volgens de producent biologisch afbreekbaar zijn, maar klopt deze claim wel? En waar moet je op letten als je een occasion gaat kopen? Radar krijgt veel klachten over een specifiek autobedrijf. Kopers daar blijken met een waardeloze occasion te worden opgescheept, terwijl het bedrijf zelf steeds van locatie en gegevens verandert. En een vervolgverhaal op een tv-item van zes jaar geleden. Dezelfde club mensen die toen consumenten dure maar nutteloze printerabonnementen verkocht, richt zich nu met hetzelfde product op het MKB.
Ieder maandagmiddag een nieuwe reportage op het YouTube-kanaal van 'Radar'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Happy Hour' krijgt opvallende versterking van Alex Agnew en Annelien Coorevits
- 'Knokke Tof' toont leven achter de luxedeuren van Knokke
- Van sekswerk tot eetstoornissen: Kristel Verbeke brengt moedige verhalen van vrouwen in nieuw VRT 1-reeks
- Kevin Janssens doet mee aan nieuw seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens in het nieuwe seizoen van 'Axel Terug Naar Amerika'
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit staat in september op de planning bij National Geographic
- Proximus presenteert: 'Best of Pukkelpop 2026'
- Radio 10 start nieuw digitaal station voor liefhebbers van Soul & Jazz
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit havenervaringscentrum Portlantis op de Maasvlakte
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 3FM schrapt nachtelijke presentatie en zet extra in op nieuw radiotalent
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































