Studio Brussel en Canvas organiseren Mashup-wedstrijd

woensdag 9 november 2011

De VRT organiseert een Mashup-wedstrijd met het online-aanbod van Canvas en Studio Brussel. Iedereen die een innovatief idee heeft, kan deelnemen. De VRT wil innovatieve ideeën stimuleren en IT-creatievelingen de kans bieden om aan de slag te gaan met het online-aanbod van Studio Brussel en Canvas. Bedoeling is om verschillende digitale datastromen te combineren tot een nieuw innovatief mediaproduct.

Materiaal is er genoeg, denk maar aan de festivalzomers waar Studio Brussel alom tegenwoordig is, de massa’s Facebook-vrienden van de netten, de sterke programma’s en diversiteit van Canvas, mobiele apps, enzovoort.

Winnen
De beste drie inzendingen worden gekozen door een professionele VRT-jury en zullen ook op de wedstrijd-website (http://www.vrt.be/mashup) worden vermeld. De nummer 1 wint een reis voor twee personen naar de bakermat van alle hedendaagse webtrends en technologieën, San Francisco! Ook voor plaats 2 en 3 is er een prijs voorzien.

Hoe deelnemen?
Een Mashup is een (internet)toepassing die ontstaat uit het combineren van digitale data van meerdere bronnen. Daarbij tracht men informatie toegankelijker, aangenamer of nuttiger te maken.

Deelnemen en registreren kan via http://www.vrt.be/mashup. Inzenden kan tot en met 8 januari. Op Facebook: http://www.facebook.com/vrtmashup. Twitter mee via #vrtmashup.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Villa Politica
    02:10
    VRT NWS laat
  • 00:10
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:30
    Plop & de Peppers
  • 00:50
    Geen uitzending
    11:05
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:40
    Geen uitzending
    13:55
    Departure
  • 01:15
    All New Traffic Cops
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:05
    Stukken van mensen
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:35
    This Is Us
    02:55
    Geen uitzending
  • 01:40
    UFO Cowboys
    02:20
    Blue Bloods
  • 01:50
    911 Crisis Center
    02:10
    48 Hours to Buy
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 00:48
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 01:56
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:55
    Loïc: Zot van Koken
    02:25
    Vanavond bij ons
  • 01:00
    The Following Events are Based on a Pack of Lies
    02:30
    Midsomer Murders
  • 01:55
    Below Deck Mediterranean
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 01:45
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:05
    NOS WK Avond
  • 01:50
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 01:30
    3 op Reis: De reis van je leven
    02:20
    Parels voor de zwijnen