Sterke najaarsprogrammering voor PRIME

maandag 24 september 2007

Vrijdag presenteerde PRIME, de betaalzender van Telenet en beschikbaar in heel Vlaanderen en Brussel, zijn programmatie voor het najaar 2007. Daarbij valt op dat er verder gekozen wordt voor topfilms, meer series, het beste buitenlandse voetbal en NBA basket.

V


rijdag presenteerde PRIME, de betaalzender van Telenet en beschikbaar in heel Vlaanderen en Brussel, zijn programmatie voor het najaar 2007. Daarbij valt op dat er verder gekozen wordt voor topfilms, meer series, het beste buitenlandse voetbal en NBA basket.

'Door het verlies van de uitzendrechten van de Belgische voetbalcompetitie hebben wij een lichte daling gekend van het aantal abonnees, maar sinds begin 2006 groeit PRIME' zegt Jo Van Gorp, Executive Vice President Residential Marketing 'Wij zijn erg blij met dit resultaat en gaan op ons elan verder. De imagocampagne rond PRIME begint zijn vruchten af te werpen : PRIME is niet meer de onbekende en dus onbeminde betaalzender, maar één van de stevige groeifactoren van Telenet Digital TV'.

Sterk najaarsaanbod
Om verder te kunnen blijven groeien heeft PRIME bewust gekozen voor kwaliteit én kwantiteit voor het najaar 2007. Op PRIME One – het blockbusterkanaal bij uitstek – staan onder andere Pirates of the Carribean, Dead Man's Chest, Miami Vice en The Da Vinci Code. PRIME Action blijft onvervalste actie en spanning brengen met oa Poseidon, The Sentinel en Children of Men. PRIME Fezztival verrast met Capote en Volver. Speciaal voor kids en tieners brengt Prime ONE de première van Plop in de Stad, Ice Age : the meltdown en Kruistocht in Spijkerbroek.

De toenemende populariteit van series wereldwijd heeft ook impact op de PRIME programmatie. Na intensief kijkonderzoek werd in het voorjaar al een apart kanaal PRIME Movies & Series gelanceerd. Ook in het najaar brengt PRIME opnieuw sterke, gedurfde en exclusieve series naar Vlaanderen met onder andere het meeslepende drama Cane, de keiharde en overal bejubelde politieserie The Wire en het intrigerende Mad Men. Verder ook nieuwe seizoenen van nu al klassiekers als Deadwood, Weeds, the 4400 en Brothers & Sisters.

'Series worden belangrijker voor PRIME' verduidelijkt Anouk Mertens, Vice President Media bij Telenet. 'Wij zien dat de grote studio's meer investeren in de kwaliteit van series. Als betaalzender kunnen wij iets meer risico nemen en voor ons kennerspubliek net die series aankopen en programmeren die dat tikkeltje gedurfder zijn. Met Lost hebben wij al twee jaar geleden bewezen dat de aankoopverantwoordelijken bij ons een neus hebben voor kwaliteit, lang voor ze opgepikt worden door open air zenders. Ook Weeds en the 4400 waren eerst op Prime te zien en worden nu op andere zenders gebracht'.

DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'B&B Zoekt Lief' - Jos (VTM)

Op Corsica maakt er een nieuwe man zijn opwachting in de B&B van Greet. In Frankrijk gaan Kurt en Joeri op date en daar is Vincent niet echt blij mee. Intussen wil Linda gastheer Jos in Zuid-Afrika aanspreken over zijn gedrag.

'B&B Zoekt Lief', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Kijk uit
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 23:05
    Un beau matin
    23:20
    The Detectives
  • 16:05
    Molang
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 01:00
    Geen uitzending
    22:30
    Telefacts Zomer
  • 01:40
    Gladiators
    23:05
    S.W.A.T.
  • 01:30
    Geen uitzending
    23:05
    Te bepalen
  • 00:55
    Geen uitzending
    22:40
    Foute Vrienden Australië
  • 12:15
    Sturm der Liebe
    23:10
    Getting Filthy Rich
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    23:20
    Chez Bompa Lawijt
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:30
    Vermist
  • 04:55
    Geen uitzending
    22:45
    So Help Me Todd
  • 05:00
    Geen uitzending
    23:30
    Hawaii Five-0
  • 01:55
    Geen uitzending
    23:25
    A Place in the Sun
  • 05:00
    Geen uitzending
    23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 23:41
    CEO van mijn leven
    22:50
    Z-Nieuws
  • 22:12
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:10
    De Sterrenkaart
    22:45
    The Art of Making Cocktails
  • 05:30
    Black Ops
    22:50
    Unforgotten
  • 01:15
    The Equalizer
    22:45
    Station 19
  • 01:50
    NOS Journaal
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    23:15
    Erik Scherder en het nut van optimisme
  • 07:50
    Waffel de wonderhond
    22:55
    Nieuw Zeer