'Sofie in de Keuken van'... Bart Kaell en Luc Appermont

zondag 28 augustus 2016

Vanaf maandag 29 augustus is chef-kok Sofie Dumont helemaal klaar voor haar gloednieuw avontuur 'Sofie in de Keuken van', waarin ze de keukens van bekende Vlamingen opzoekt om er smakelijke gerechten te bereiden.

Tijdens de eerste week klopt ze aan bij hét showbizzkoppel van Vlaanderen: zanger Bart Kaëll en presentator Luc Appermont. Wanneer Sofie de mannen ontmoet in hun blauwe designkeuken wordt hun rolverdeling meteen duidelijk: Bart zwaait de plak in de keuken en Luc is zijn proefkonijn.


De smaken en lievelingsgerechten van Luc en Bart kunnen niet verder uiteen liggen, dat merkt Sofie op maandag 29/08 meteen op. Ze start de week met een maaltijd speciaal voor Luc: hij is een soepliefhebber en wordt getrakteerd op een romig soepje op basis van avocado en komkommer. De soepgroenten komen rechtstreeks uit Barts moestuin en hij is erg trots is op zijn zelfgekweekte lekkernijen. Kan Sofie met dit gerecht toch scoren bij beide heren?

Op dinsdag 30/08 is Bart aan zet. Sofie speelt op zijn voorliefde voor tomaat en maakt een verrassende tomatensalade met venusschelpen en serranoham.

Woensdag 31/08 volgt er een absolute primeur: Luc waagt zich voor de eerste keer in zijn leven achter het fornuis. Gelukkig krijgt hij de deskundige hulp van Sofie. Samen toveren ze een lekkere salade met kalkoen, langoustines en mayolive op tafel. Luc is alvast in de wolken over zijn kookprestatie, maar kan hij ook keukenprins Bart overtuigen?

Donderdag 01/09 trekt het gezelschap de tuin in voor de bereiding van een eenvoudig, maar overheerlijk voorgerecht: een buideltje van gerookte zalm met zeebaarstartaar. Bart neemt de rol van souschef weer op zich en geeft één van zijn geheime kooktechnieken prijs.

Het weekend wordt op vrijdag 02/09 ingezet met zoetigheid: vlaaitjes met gebakken appeltjes, ricotta en yoghurt. Sofie heeft bovendien een bijzonder cadeau voor het koppel: ze laat hen een eerste keer proeven van wormen en insecten…, met verrassende reacties als gevolg!

Op het menu:

- Op maandag 29/08: romige soep van avocado en komkommer
- Op dinsdag 30/08: venusschelpen met serranoham en tomatensalade
- Op woensdag 31/08: kalkoen- en langoustinesalade met mayolive
- Op donderdag 01/09: zalmbuideltje met zeebaarstartaar
- Op vrijdag 02/09: appelvlaaitjes met roomijs

'Sofie in de Keuken van', van maandag tot vrijdag om 18.00 uur bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2016: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier
sofieindekeukenvan

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play4 logo

Wanneer Marks vrouw Lisa en zoontje Jeroen tijdens een korte vakantie aan de kust plots verdwijnen, vraagt hij zijn broer Erik, hoofd van de Cel Vermiste Personen, om een zoekactie op te starten. Jeroen wordt snel teruggevonden, maar Lisa blijft spoorloos. Is ze gevlucht of ontvoerd?

'Vermist', om 22.20 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 01:10
    Nachtlus
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 21:00
    Geen uitzending
    14:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 02:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 02:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 01:25
    Geen uitzending
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 03:00
    Geen uitzending
    19:45
    Komen eten
  • 01:25
    Geen uitzending
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 03:22
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 03:46
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 03:20
    De Wereldkeuken
    14:00
    Open Vuur
  • 03:25
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 03:10
    Zombie House Flipping
    20:00
    Blowing LA
  • 03:40
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:55
    Nieuwsuur
    19:25
    Mammals
  • 03:48
    Tekst-TV
    20:00
    Meer dan verwacht