Radio Veronica sponsor van nieuwste eredivisieclub Telstar

Radio Veronica wordt komend seizoen sponsor van SC Telstar en gaan hun strijd als underdog in de Eredivisie komend seizoen op de voet volgen. Het logo van Radio Veronica prijkt op het uit- en thuisshirt van de club.
Maar de samenwerking is veel meer dan dat, zo werd bekendgemaakt tijdens de middagshow van Wouter van der Goes en Frank van 't Hof.
De bekendmaking
De samenwerking werd vanmiddag officieel bekendgemaakt tijdens de middagshow van Wouter van der Goes en Frank van ’t Hof op Radio Veronica. Zij schakelden live over naar het BUKO Stadion in Velsen-Zuid, waar hun collega dj’s Frank van der Lende en Gerard Ekdom aanwezig waren voor de onthulling. Samen met hoofdtrainer Anthony Correia, doelman Ronald Koeman jr. en verdediger Guus Offerhaus maakten zij de samenwerking officieel.
Frank van der Lende: 'De Witte Leeuwen uit Velsen-Zuid zijn na 47 jaar weer terug in de Eredivisie. Direct na de promotie zijn we het gesprek aangegaan over een samenwerking. En dat wordt meer dan alleen een logo op het shirt, want dat kan iedereen. We worden samen één club en gaan Telstar steunen, volgen en elk punt vieren. Want we hopen, net als heel Nederland, dat deze helden weer gaan stunten!'
Leon Annokkée, Algemeen Directeur van Telstar: 'Telstar staat al decennialang bekend als een club die het altijd net even anders doet. De samenwerking met Radio Veronica sluit daar naadloos op aan. We zijn allebei eigenzinnig, herkenbaar en gevestigde namen binnen de Nederlandse cultuur. Een partnership waar we trots op zijn, en waarin we ook écht samen gaan optrekken. Ieder op ons eigen speelveld, maar met dezelfde ambitie.'
Telstar terug in De Eredivisie
Telstar werd in 1963 opgericht en speelde vanaf 1964 veertien jaar lang in de Eredivisie. Daarna speelde de ploeg een tijd lang in de Eerste Divisie. Vorige maand wist de club onder leiding van Anthony Correia in zijn debuutseizoen te promoveren naar de Eredivisie. Daar beginnen de Witte Leeuwen aan hun eerste seizoen in 47 jaar.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Welcome to Plathville' op TLC
- Kijkcijfers: 10, 11 en 12 juli 2026
- 'Goedenavond Nederland' terug op NPO 1: afscheid voor Welmoed Sijtsma, entree voor Frank van Leeuwen
- Celien Hermans bezorgt kijkers kippenvel met eerbetoon aan mama Margriet tijdens ‘Vlaanderen Feest’
- 'SOS Piet'-icoon Piet Huysentruyt krijgt Vlaams ereteken
- Dit zie je in maandag 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe reeks 'MAX Vakantieman': tips, trends en valkuilen voor vakantiegangers
- 'De weg naar Fenix': documentaire over de totstandkoming van dit kunstmuseum over migratie
- De 'Au Pairs' krijgen het moeilijker in Canada
- Liefde kent geen hokjes in 'B&B Zoekt Lief': Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter PlekkeBar' vanuit Biertje in Hellevoetsluis
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- JOE Parad’ice Beach schiet uit de startblokken met knallend optreden van Milk Inc.
- Annemiek van Vleuten opent 'NPO Radio 1 Tourcafé'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+
Kijktip van de dag

Op een dag komt een Amerikaanse man niet naar huis. Uiteindelijk belt zijn vrouw naar de hulpdiensten. Zij vertellen haar dat hij in de gevangenis zit op verdenking van sekshandel. Daarna blijkt dat hij interesse heeft in kinderen tussen de elf en de veertien jaar. Amanda balanceert tussen ongeloof, het gezin niet willen opgeven en toch uiteindelijk de plicht om haar kinderen een veiligere omgeving te kunnen bieden.
'Telefacts Zomer', om 22.30 uur op VTM.



































