Nieuwe verhalen voor 'Hart voor Mekaar' gezocht!

Het attractiepark Bobbejaanland opende 's nachts de poorten om de 9-jarige Zevi en zijn klasgenootjes te ontvangen. Voor het jongetje met de extreme vorm van lichtallergie was het de allereerste schoolreis waaraan hij kon deelnemen.
P
olitieman Robert wist niet waar hij het had toen hij door de probleemjongeren, voor wie hij zich buiten de diensturen inzet, verrast werd met de opknapbeurt van het boerderijtje waar hij de tieners opvangt.
De zus van de jonge rapper Andy Sierens zorgde ervoor dat zijn muzikale droom in vervulling ging. Hij kon zijn favoriete song, die hij schreef voor hij kanker kreeg, opnemen in een professionele muziekstudio samen met Hooverphonic. Andy moest de strijd tegen zijn ziekte staken, maar zijn verhaal en zijn muziek raakten Vlaanderen recht in het hart.
Dit zijn slechts enkele van de bijzondere en stuk voor stuk positief ingestelde mensen die centraal stonden in het eerste seizoen van 'Hart voor Mekaar'. Hun vrienden en familie gingen aan de slag met 'Hart voor Mekaar' om hen dé dag van hun leven te bezorgen. De ene keer gebeurde dat door hen te bedanken voor hun inspanningen, de andere keer door hun probleem aan te pakken en nog een andere keer door hun diepste wens te realiseren.
Het feel good-programma keert terug met nagelnieuwe afleveringen én met Rani De Conick en Birgit Van Mol als gastvrouwen. Zij zullen elk apart Vlaanderen doorkruisen om er samen met de briefschrijvers voor te zorgen dat die ene bijzondere collega, buurvrouw of vriend(in) dé dag van zijn/haar leven krijgt.
Rani en Birgit willen bij deze ook een oproep lanceren voor verhalen voor het 2de seizoen van 'Hart voor Mekaar'. Laat hen weten als jij iemand kent die in de spotlights moet worden gezet. Om welke reden ook.
Stel je vriend, buur of collega voor en vertel waarom die een bezoek verdient en wat er moet gebeuren. En bezorg ook enkele foto's.
Inschrijven kan via http://www.vtm.be/ of je kan schrijven naar Hart voor Mekaar – Postbus 950 – 1800 Vilvoorde.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Je eigen huis winnen? Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Huis Gemaakt'
- 'Ons Huis/Nieuw Huis' krijgt derde seizoen, VRT zoekt nieuwe koppels!
- Lukt jouw woondroom maar niet? Laat ‘Blind Gekocht’ je helpen: schrijf je nu in!
- Beleef de spannendste avond van het seizoen samen met de 'Familie'-cast in Kinepolis Antwerpen
- Schrijf je nu in voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Barbara Sarafian zoekt nieuwe studenten voor 'Kotmadam Sarafian'
- TV-programma 'Onderweg naar Liefde' komt naar Vlaanderen
- Steven Van Herreweghe zoekt exen voor tweede seizoen 'Gelukkig Gescheiden'
- Ga naar de opnames van 'Bar Goens', de nieuwe talkshow van VTM
- Kijkcijferhit 'Mijn Restaurant' komt terug! VTM zoekt culinaire duo's!