Nieuwe film van Hilde Van Mieghem zoekt figuranten

Koen De Bouw, Marie Vinck, Veerle Dobbelaere en Kevin Janssens. Alle vier spelen ze samen in de nieuwe film van Hilde Van Mieghem. Een film die je het best kan omschrijven als 'Ally Mc Beal' meets 'Sex & The City'. De opnames vinden plaats in en rond Antwerpen, van november tot december 2009.
H
eb je ooit al willen schitteren op het witte doek? Wil je de opnames van deze fantastische nieuwe film van achter de schermen meemaken? Dan is dit je kans! Er staan heel wat leuke en spectaculaire scènes op het programma: Feestjes, premières, een concert, etc.
De productie zoekt vooral jongens, meisjes, mannen en vrouwen van alle leeftijden en nationaliteiten. Heb je ervaring als figurant, dan ben je absoluut welkom! Heb je geen ervaring als figurant, dan ben je ook absoluut welkom! Voor alles een eerste keer!
Interesse? Stuur zo snel mogelijk een recente foto met je contactgegevens (naam, leeftijd, adres en telefoonnummer) naar figuratie.ohno@caviarcontent.com, je krijgt dan spoedig meer info.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Je eigen huis winnen? Schrijf je in voor het nieuwe seizoen 'Huis Gemaakt'
- 'Ons Huis/Nieuw Huis' krijgt derde seizoen, VRT zoekt nieuwe koppels!
- Lukt jouw woondroom maar niet? Laat ‘Blind Gekocht’ je helpen: schrijf je nu in!
- Beleef de spannendste avond van het seizoen samen met de 'Familie'-cast in Kinepolis Antwerpen
- Schrijf je nu in voor het nieuwe seizoen van 'De Mol'
- Barbara Sarafian zoekt nieuwe studenten voor 'Kotmadam Sarafian'
- TV-programma 'Onderweg naar Liefde' komt naar Vlaanderen
- Steven Van Herreweghe zoekt exen voor tweede seizoen 'Gelukkig Gescheiden'
- Ga naar de opnames van 'Bar Goens', de nieuwe talkshow van VTM
- Kijkcijferhit 'Mijn Restaurant' komt terug! VTM zoekt culinaire duo's!