Kandidate 'boer zkt. vrouw' pikt gedrag boer niet en stapt op

Christine Van Caeyzeele, een tweeënveertigjarige vrouw uit Brugge stapt uit het programma 'Boer zkt. vrouw'. De goedlachse kandidate pikt het niet dat één van de 'zoekende boeren' het programma maar als een spelletje beschouwt.
De vrouw neemt aanstoot aan een uitspraak in de uitzending van maandagavond van Staf, de vierenvijftige boer in kwestie. Boer Staf liet zich ontvallen dat de jacht op een vrouw, soms spannender was dan de uiteindelijke relatie. Die uitspraak schoot bij kandidate Christine in het verkeerde keelgat. 'Ik heb veel slechte ervaringen gehad en wil dat niet nog eens meemaken. Ik ben op zoek naar iemand die honderd procent voor mij gaat en ik denk niet dat Staf dat zou doen.' Motiveerde de Brugse haar besluit. De knieval achteraf van boer Staf, kwam te laat. Christine van Caeyzeele stapte met onmiddellijke ingang uit de relatieshow van vtm.
Al was de beslissing van Christine geen zo 'n makkelijke. 'Staf is en blijft een fantastische man', benadrukt ze. 'Maar het blijft een echte man: hij is zot van vrouwelijk schoon. Hij stond tijdens de opnames zelfs rond de veel jongere kandidates van boer Jeroen te draaien. Ik ben niet echt op zoek naar een partner, maar als het zover komt, wil ik wel dat die partner voor mij kiest. Mijn partner mag naar andere vrouwen kijken, maar 's avonds moet hij met mij mee naar huis.'
Ook haar negenjarige zoon speelde een rol in Christines' beslissing. 'Voor Loewie is het belangrijk dat ik niet zomaar gelijk wie in ons leven toelaat. Staf is een schat van een man en zou geen vlieg kwaad doen, maar ik wil niet dat mijn zoon zich aan iemand hecht die dan weer vertrekt.'
Toch is Christine niet verbitterd. 'Integendeel' zo zegt ze zelf. Haar deelname aan 'Boer zoekt vrouw' heeft haar zelfvertrouwen een flinke boost gegeven; 'mensen vonden mij tof en aantrekkelijk. Ik ben een zotte doos, maar ik ben meer dan dat. Ik wil ook de ware vinden, maar ik wil vooral niet met mijn kop tegen de muur lopen.', besluit de Brugse zelfverzekerd.
Bron: het nieuwsblad
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.


































