Femke in Armenië: de spanning stijgt

zaterdag 3 december 2011

De spanning stijgt in Jerevan. Donderdag mochten Femke en haar danseressen voor het eerst optreden in hun nieuwe jurkjes. En vrijdag volgden er twee generale repetities in vol ornaat. Vooral de tweede is erg belangrijk, want dan geven de internationale vakjury's hun punten, en die maken de helft uit van het eindresultaat. De andere helft wordt bepaald door de televoting tijdens de rechtstreekse uitzending op Eén, zaterdag vanaf 19.30 uur.

De eerste repetitie in nieuwe jurkjes
Donderdagavond stond de eerste repetitie in de nieuwe kledij op het programma. De jonge artiesten moesten ook de openingsact met alle deelnemers repeteren. Ook in Jerevan zijn ze ondertussen in de ban van de bolletjesoutfit van Femke. En de internationale waarnemers zijn ook onder de indruk van Femkes charme. Maar ook de knappe fotografie en uitstekende zangkwaliteiten van Femke zijn er niet onopgemerkt gebleven. De bolletjesjurkjes vallen op en Femkes act wordt als een van de schattigste van allemaal beschouwd. Dat belooft.

Pers en PR
Maar voor de meisje aan de repetitie konden beginnen, moesten ze eerst nog meer dan 100 ballonnen opblazen. Die zullen tijdens hun optreden boven het podium zweven. En dan zijn er ook nog de interviews met de journalisten. Dat moet altijd in het Engels, maar ook dat is voor Femke geen probleem. Soms worden de rollen zelfs omgekeerd!

'Junior Eurovisiesongfestival', zaterdag 3 december om 19.30 uur op Eén. Herhaling zondag 4 december om 9.50 uur op Ketnet.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Junior Eurosong 2011: Femke in Armenië

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    02:00
    VRT NWS laat
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:05
    Geen uitzending
    06:05
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    10:15
    Rich Kids Go Skint
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:35
    UFO Cowboys
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:10
    Murder: First on Scene
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:20
    Without a Trace
  • 00:57
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:47
    Simple diy
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:50
    Guillaume's Paris
  • 03:35
    Queens of Mystery
    02:10
    Lynley
  • 03:55
    Grey's Anatomy
  • 02:20
    NOS Journaal
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:05
    Nieuwsuur
    02:35
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    EenVandaag