'De Planckaerts' keren terug naar het VTM-scherm

donderdag 23 augustus 2007

Voor wie er nog aan mocht twijfelen, ze zijn goe bezig, de Planckaerts. Het bewijs hiervan kun je dit najaar zien op VTM. De docusoap loopt vanaf zondag 1 september.

S


tephanie is een stralende jonge moeder met Iluna- met-de-hemelsblauwe-ogen als zon van een dochter, Christopher heeft een eerste vaste job als werfleider en samen verwachten ze hun tweede kindje. Francesco heeft het wielrennen achter zich gelaten en blaast op eigen houtje het Planckaert-parket nieuw leven in. Magali bloeit helemaal open, zeker wanneer ze haar éénjarige Devon op zijn eerste quad onvervaard door de branding ziet racen, als een miniatuurversie van zijn nonkel Junior. En die probeert het een paar tandjes sneller in zijn eerste officiële races als kartpiloot. Dat kost al eens een bumper of een achteras, maar dat is een kleine prijs als je er als de jonge Ayrton Senna uitziet.

Moeke Christa loopt bij al dat geluk nog meer te blinken dan toen ze oog in oog stond met haar jeugdidool Gibert O'Sullivan. En pépé Eddy plukt de vruchten van zijn moestuin, schrijft net als zijn dochter een tweede boek en ziet vooral dat het goed is.

De Planckaerts doen alles op hun eigen manier, zelfs wakker worden en opstaan. En ze hebben hun eigen, vaak ongewone bezigheden: van schapen scheren tot boeken schrijven, van het aftuimelen van een zelfgetimmerd vlot tot het organiseren van een eigen Miss Planckaert-verkiezing.

Junior mag uit de bocht gaat met zijn kart? Dan mag Christa de achtervolging inzetten op haar autodief. Devon wordt één jaar? Dan wordt Iluna er twee! De meisjes breken de tent af? Dan doen de mannen de vaat. En twee keer rapper als het moet. De katten krijgen jongen? Dan krijgt Junior een paard. En misschien wel een lief…

De ingrediënten van dit achtste seizoen van De Planckaerts zijn onveranderd gebleven, maar ze smaken steeds sterker door. Veel warmte en liefde voor elkaar en voor het leven, een hartig woordje wanneer het moet en vooral een absurde discussie wanneer het niet moet, elkaar ongevraagd helpen en zeker elkaar onverwacht beetnemen.

Meer dan ooit zijn 'De Planckaerts' een lach en een traan, die je zelf had willen lachen of huilen. Ze zijn het ene cliché dat je zelf wil bevestigen, dat van een hecht gezin. Ze
durven gaan voor de meligheid die je alleen maar melig noemt omdat je ze mist. Wie durft, leeft als de Planckaerts. Wie nog twijfelt, kijkt ernaar. Dit najaar op VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het najaar van 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    My Kitchen Rules
    13:45
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:55
    FBI: International
    12:45
    NCIS
  • 12:10
    Highway Thru Hell
    13:00
    Blue Bloods
  • 12:10
    Chateau Meiland: En Route
    13:00
    Botched
  • 12:30
    The Real Serpent: Investigating A Serial Killer
    13:50
    Killer at the Crime Scene
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:32
    De Branche-Expert
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:10
    Meat Timon
    12:45
    Wordt aangekondigd
  • 12:10
    The Good Ship Murder
    13:05
    Hudson & Rex
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:40
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:30
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Ziggy en de Zootram
    12:47
    Samson en Marie