Ann en Tom van restaurant Biggareaux stappen naar advocaat

Ann Peeters en Tom Paumen, het Limburgse duo van de recente reeks 'Mijn Restaurant!', blijft met vragen zitten rond de afwikkeling van de finale. Vooral het sms-verhaal ligt bij beiden zwaar op de maag. 'Wij vragen vtm om de volledige uitslag van de televoting mee te delen.'
A
nn en Tom vinden dat vtm geheimzinnig doet over de sms-uitslag. Het sms-verkeer via Mobistar viel vorige week maandag uit in de buurt van Sint-Truiden. Vtm besloot daarop om de sms'en die toen waren uitgebracht tussen 02.00 uur en 20.00 uur uit de einduitslag te halen.
In Sint-Truiden blijft echter het gevoel overheersen dat ze hierdoor benadeeld werden. In Kortrijk daarentegen dacht winnaar Claudio Dell'anno dan weer dat de panne door het team van Sint-Truiden georchestreerd was. Volgens Gazet van Antwerpen is er bij vtm nog geen vraag van een advocaat binnengekomen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.
Bron: GVA.be
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossier- vtm betuigt medeleven aan familie en naasten van Chris Aerts
- Chris uit 'Mijn Restaurant!' stapt uit het leven
- Ben Ribas uit vorige 'Mijn Restaurant!'-reeks opent brasserie
- Restaurant Dell'Anno failliet!
- Claudio verlaat restaurant Dell'Anno
- Zijn Claudio en Gaëlle weer een koppel?
- Claudio Dell'Anno betrokken in dodelijk verkeersongeval
- Eindelijk goed nieuws voor Claudio Dell'Anno
- Claudio bevestigt breuk met Gaëlle
- 'Mijn Restaurant!'-winnaars Claudio en Gaëlle uit elkaar