Belgisch productiehuis Caviar strikt oa. Victoria Beckham voor reclame tijdens Super Bowl

vrijdag 9 februari 2024
Foto: © Caviar 2024

Aanstaande zondag staan de Kansas City Chiefs tegenover de San Francisco 49'ers in de Super Bowl, de finale van de American Football competitie en het belangrijkste sportevenement in de V.S.

Met meer dan 113 miljoen kijkers wereldwijd vorig jaar is het niet alleen een hoogdag voor sportfans maar ook voor de reclamesector. De commercials die tijdens de pauzes worden getoond, zijn minstens zo geanticipeerd als de wedstrijd zelf. Eén van die spots is dit jaar alweer gemaakt door het Belgische productiehuis Caviar. Die zal worden uitgezonden op 11 februari op CBS om 18.30 uur ET.


'De laatste jaren tekenden we steeds voor enkele creatieve spots die tijdens de Super Bowl uitgezonden werden', vertelt CEO Bert Hamelinck. 'En dit jaar hebben we dankzij het hele team in L.A. en de regisseur Jake Szymanski, die eerder al voor het deliverybedrijf films maakte, dit weer kunnen waarmaken.'

Traditioneel worden voor de Super Bowl ads de grootste sterren opgetrommeld en zo wisten Caviar en Uber Eats voor de eerste teaser David en Victoria Beckham te strikken. Zij kondigden de spot van Uber Eats aan met een knipoog naar een ondertussen viraal en meme-worthy stukje uit hun Netflix docu.


In de langere spot zien we dan weer 'Friends'-sterren Jennifer Aniston en David Schwimmer, die laten weten dat je niet mag vergeten dat Uber Eats meer dan enkel eten aan huis levert. 'Maar om dat te kunnen onthouden, moet je iets vergeten', zegt Aniston, met als gevolg dat ze haar 'Friends' co-ster David Schwimmer niet meer herkent tijdens een ongemakkelijke ontmoeting.


Over Caviar
Met vestigingen in Brussel, Londen, Parijs en Los Angeles is Caviar een globaal en veelzijdig productiehuis dat in 2005 werd opgericht en sinds 2021 onderdeel is van de Liberty Global-groep via de Telenet Group. Caviar is bekend van films als de Oscar winnaar 'Sound of Metal', Adil & Billals 'Rebel' en de series 'Tabula Rasa', 'F*** You Very, Very Much', 'Clan', de internationale remake 'Bad Sisters' en 'Paul T Goldman' voor Peacock, nu te zien op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Expeditie: Namibië' (Play4)

Na hun eerste pittige woestijnervaring in Marokko maakt de groep zich klaar voor de expeditie in de Namib-woestijn in Namibië. De groep kan niet voltallig op expeditie vertrekken en dit drukt de sfeer.

'De expeditie: Namibië', om 21.15 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    radio2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:00
    Pingu in de stad
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    05:45
    Kabouter Plop
  • 10:00
    Schuldig of Onschuldig?
    00:30
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 07:40
    Geen uitzending
    01:25
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 02:10
    Geen uitzending
    12:35
    Sun, Sea and Selling Houses
  • 10:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 09:50
    Soep!
    01:40
    Geen uitzending
  • 09:35
    Geen uitzending
    01:00
    Neighbours: A New Chapter
  • 09:25
    The First 48
    01:35
    Running Wild With Bear Grylls
  • 09:25
    Masterchef USA
    02:10
    Honest Renovations
  • 09:55
    The Real Murders of Orange County
    01:35
    Geen uitzending
  • 09:30
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 09:48
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:50
    Feest van Eigen Bodem
    01:35
    Guillaume's Paris
  • 09:35
    Antiques Roadshow
    01:10
    Stath Lets Flats
  • 09:45
    Below Deck Mediterranean
    01:15
    Snowfall
  • 10:00
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:45
    Nieuwsuur
    01:05
    De Nachtzoen
  • 09:55
    Clangers
    01:05
    Van Roosmalen & Groenteman