Matthijs van Nieuwkerk 'Bekwaamste TV figuur Internationaal' bij HUMO's Pop Poll 2010

maandag 15 maart 2010

Presentator Matthijs van Nieuwkerk is door de lezers van het Vlaamse mediaweekblad HUMO uitgeroepen tot beste buitenlandse televisiepresentator. Gisteren, op zondag 14 maart, nam hij in een uitverkocht Sportpaleis in Antwerpen de prijs in ontvangst. Er werden in het bijzijn van ongeveer 12.000 toeschouwers in liefst 39 andere categorieën prijzen uitgereikt tijdens dit jaarlijks terugkerende Vlaamse spektakel.

Jaarlijks reikt het Belgische mediaweekblad HUMO prijzen uit naar aanleiding van een onder de lezers gehouden 'Pop(ulariteits) Poll' met maar liefst 40 categorieën, variërend van categorieën als 'Man/Acterice/TV Persoonlijkheid van het jaar’'tot 'Ergerlijkste politicus/politica van het jaar', 'Beste CD/Boek/Film' tot 'Beste popconcert' en 'Grappigste man/vrouw van het jaar' tot 'Lul van het jaar'. Een bedenkelijke eer die overigens eerder ook een enkele vrouw ten deel is gevallen.


Het is de eerste keer dat Matthijs van Nieuwkerk tot 'Bekwaamste TV figuur internationaal' is uitgeroepen. Van 1994 tot 2009 ging deze prijs liefst 14 keer naar Paul de Leeuw, met Mart Smeets in 2001 als enige onderbreking. Andere niet-Vlaamse winnaars waren eerder Jan Lenferink, Ray Cokes (MTV), Willem Duys, Sonja Barend, Jay Leno (NBC) en Ad Visser.

Tijdens een jubileumeditie ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Pop Poll in 2001, zijn Kees van Kooten en Wim de Bie benoemd tot 'Bekwaamste TV figuren internationaal van de eeuw'.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 11:50
    Familie
    12:20
    Sara
  • 11:40
    Project Runway
    12:35
    My Kitchen Rules
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:00
    The Rookie
    11:55
    FBI: International
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 11:35
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:49
    Publireportage
    12:30
    Brasserie 55
  • 11:45
    Guillaume's Paris
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    The Good Ship Murder
  • 11:10
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 11:45
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 11:20
    Goed Verhaal
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Pop Papierstad
    11:55
    Jojo & Ouma