WK-tour 'Coen & Sander Show' dendert door het land

zondag 13 juni 2010

De Coen en Sander WK-tour gaat beginnen! Zolang het Nederlands Elftal in de race is voor het kampioenschap trekken de BNN-dj's met hun WK-bus door het land om Oranje-initiatieven te bezoeken. De WK-tour gaat langs de Bossche Tenniskampioenschappen, Bert van Marwijks woonplaats Meerssen, Artis in Amsterdam, een voetbalplaatsjesruilmiddag in Aalst en natuurlijk Volendam, waar Nick en Simon en 3JS optreden.

Heb je echt de ballen verstand van voetbal? Bij de 'Coen en Sander Show' ben je sowieso aan het juiste adres! Terwijl de sms-dienst 'Coen en Sanders WK Weetjes' ervoor zorgt dat luisteraars met kant en klare one-liners indruk kunnen maken tijdens de wedstrijden van Oranje, kunnen echte voetbal die-hards hun oranje hart ophalen met de professionele nabeschouwingen van Barbara Barend. Jacques D’Ancona legt dagelijks een moeilijke voetbalterm uit en Ronald de Boer zorgt voor het laatste nieuws uit Zuid-Afrika.


Aanmelden voor Coen en Sanders WK Weetjes kan door WKW AAN te sms’en naar 9090. Voor één euro per wedstrijd van Oranje worden vier sms'jes gestuurd. Het betreft een dienst die automatisch stopt als Oranje uitgevoetbald is en ieder moment gestopt kan worden. Op http://wk.bnn.nl/ is de tour van Coen en Sander op de voet volgen via hun blog. De mannen nomineren dagelijks iemand als slechtste speler van het toernooi en hebben tips voor doorgewinterde voetbalhaters. Zo komt iedereen aan z’n trekken.

'De Coen en Sander Show' is maandag tot en met donderdag te beluisteren van 16.00 tot 19.00 uur op 3FM. Op vrijdag zijn Coen en Sander te horen van 16.00 uur tot 18.00 uur. Tijdens het WK hoor je de heren ook in het weekend tussen 12.00 en 15.00 uur. De leukste mannen van de radio zijn ook te beluisteren als podcast via http://podcast.bnn.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:00
    De mini's
  • 11:50
    Familie
    12:20
    Sara
  • 11:40
    Project Runway
    12:35
    My Kitchen Rules
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:00
    Huizenjagers
  • 11:55
    FBI: International
    12:45
    NCIS
  • 11:10
    Geen uitzending
    12:10
    Highway Thru Hell
  • 11:15
    Next Level Chef
    12:10
    Chateau Meiland: En Route
  • 11:35
    World's Most Evil Killers
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:56
    Het appartement
    12:30
    Brasserie 55
  • 11:45
    Guillaume's Paris
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    The Good Ship Murder
  • 12:00
    Grey's Anatomy
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:00
    NOS Journaal
    12:15
    Kook mee met MAX
  • 12:05
    Simon
    12:10
    Sarah en Eend