Nieuw seizoen 'Two and a Half Men' mét Ashton Kutcher bij Veronica

maandag 7 november 2011

Veronica start dinsdag met het negende en nieuwste seizoen van 'Two and a Half Men'. In een dubbele eerste aflevering maakt Ashton Kutcher als nieuwe hoofdrolspeler zijn opwachting in de comedyserie. Hij speelt de rol van de steenrijke Walden Schmidt. Walden koopt het huis van Charlie Harper, die bij een ongeval om het leven is gekomen, en raakt bevriend met Charlie's broer Alan. Ashton Kutchers introductie werd in september bekeken door 27 miljoen Amerikaanse kijkers.

Ashton Kutcher
In het nieuwe seizoen van 'Two and a Half Men' speelt Ashton Kutcher de rol van Walden Schmidt, het nieuwe hoofdpersonage. Hij neemt hiermee de plaats in van de losbandige Charlie Sheen, die eerder dit jaar met veel ophef de serie verliet. Kutcher (33) heeft al veel bekende producties achter zijn naam staan, zowel als acteur als producer. Zo speelt hij de hoofdrol in films als 'The Butterfly Effect' en 'Dude, Where’s My Car?' en vertolkt hij een van de hoofdrollen in de sitcom 'That 70s' Show', die ook door Veronica wordt uitgezonden. Voor MTV produceerde hij het populaire candidprogramma 'Punk’d', waarin hij Amerikaanse beroemdheden in de maling nam.


Walden Schmidt
Het nieuwe seizoen opent met de begrafenis van Charlie, die op tragische wijze om het leven is gekomen. Hier komen veel vrouwen uit zijn onstuimige leven op af om afscheid van hem te nemen. Alan zit met zijn handen in het haar want hij moet nu Charlie’s huis verkopen en een plek voor zichzelf zien te vinden. Onverwachts ontmoet hij Walden Schmidt (Ashton Kutcher), een internetmiljardair die net als Alan gescheiden is van zijn vrouw. Ze raken aan de praat en blijken veel gemeen te hebben. Uiteindelijk verkoopt Alan het huis aan Walden en trekt hij bij zijn moeder in. Ondertussen helpt hij Walden met zijn relatieproblemen.

'Two and a Half Men', vanaf dinsdag 8 november om 20.30 uur bij Veronica.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    WK 2026: kick-off
    21:45
    Casa Hogar
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Whispers of the earth
  • 20:00
    Slotconcert Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:10
    Huis Gemaakt
    22:25
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    De Hygiënepolitie
    21:25
    Overtreders
  • 20:35
    Dear John
    22:30
    Departure
  • 20:35
    The Detonator
    22:20
    Wake of Death
  • 20:50
    Fair Trade
    22:50
    ER
  • 21:00
    Wat Als?
    21:25
    Tegen de Sterren Op
  • 20:10
    Stukken van mensen
    21:15
    Gert & James Zomershow: beste vrienden
  • 20:35
    Horizon Line
    22:20
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:25
    Seal Team
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:07
    Z-Nieuws
    21:18
    Z-Beurs
  • 21:14
    Kan ik het ook?
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:55
    Meat Timon
    21:30
    Ware Delicatessen
  • 21:00
    Wild Cherry
    22:00
    The Chelsea Detective
  • 20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    De reünie
    21:35
    Ons Droomproject in Wales
  • 20:30
    De oligarch en de kunstdealer
    21:25
    De dag dat
  • 20:35
    De duistere kant van Forum voor Democratie
    21:35
    Curaçao en het wonder van het WK