Nieuw seizoen 'The Big Bang Theory' vanaf dinsdag

Volgende maand start bij Veronica het vijfde seizoen van de comedyserie 'The Big Bang Theory'. De populaire sitcom over vier superslimme nerds en hun mooie buurmeisje Penny versterkt de komische dinsdagavond van de mannenzender. In de eerste aflevering worstelt Penny verder met de gevolgen van haar nacht met Raj, wat haar vriendschap met de jongens beïnvloedt. Eerder dit jaar ontving hoofdrolspeler Jim Parsons een Emmy-award en een Golden Globe voor zijn rol als übernerd Sheldon Cooper. Het nieuwe seizoen van 'The Big Bang Theory' is vanaf dinsdag 22 november wekelijks om 20.30 uur te zien bij Veronica.
Awards
Het succes van 'The Big Bang Theory' krijgt steeds meer vorm. Naast de populariteit bij het publiek sleept de serie ook geregeld grote prijzen binnen. Zo kreeg de serie, die van dezelfde schrijver komt als 'Two and a Half Men', dit jaar maar liefst zestien nominaties voor een Emmy Award. Hiervan sleepte hoofdrolspeler Jim Parsons (Sheldon) voor de tweede keer de prestigieuze prijs binnen. Jim kon zijn speech bij de Golden Globes nogmaals opvoeren, want ook daar werd hij bekroond voor zijn acteerkunsten in de sitcom. Vorig jaar sleepte de serie ook nog een People’s Choice Award binnen als favoriete tv-komedie.
Seizoen 5, aflevering 1: 'The Skank Reflex Analysis'
'The Big Bang Theory' draait om Leonard en Sheldon, twee superslimme nerds, en hun vrienden Raj en Howard. Hun buurmeisje Penny is minder intelligent, maar helpt de jongens bij hun gebrek aan sociale vaardigheden. Het nieuwe seizoen start met Penny’s worstelingen nadat ze met Raj het bed deelde. Ze merkt dat haar vriendschap met de vier jongens eronder te lijden heeft. Sheldon, die door zijn sociale onkunde nooit een krimp geeft om de persoonlijke problemen van zijn naasten, heeft zichzelf benoemd tot de aanvoerder van het paintballteam. Het doet er alles aan om dit bij zijn teamgenoten duidelijk te maken.
'The Big Bang Theory', dinsdag 22 november om 20.30 uur op Veronica.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- Play zoekt rijlesduo's voor nieuw tv-programma
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































