'De Mutti's' op vakantie, en plots kapen 6 bekende Pappi's hun podcast

maandag 6 april 2026
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De Mutti's genieten tijdens de paasperiode van een welverdiende pauze. Even geen opnames, even ademruimte — al blijft mama zijn natuurlijk een job die nooit stopt. Maar stil blijft het allerminst, want hun podcast wordt tijdelijk overgenomen door een opvallend mannelijk gezelschap.

Pappi’s Kürt Rogiers, Hakim Chatar en Tom De Kock grijpen hun kans en nemen het roer stevig in handen. In De Pappi’s, een speciale reeks binnen het universum van De Mutti’s, laten ze de filter achterwege en duiken ze recht in de realiteit van het vaderschap. Geen oppervlakkige praat over auto’s of voetbal, maar eerlijke, herkenbare verhalen over twijfels, frustraties en kleine overwinningen. Want papa zijn is allesbehalve “even babysitten”.

Voor Kürt Rogiers komt een nieuwe levensfase stilaan dichterbij. Met dochters van 17 en 20 lonkt het ‘papa-pensioen’, al blijkt loslaten moeilijker dan gedacht — zelfs bij dochters die het liefst dicht bij huis blijven. Hakim Chatar zit dan weer met een ander dilemma: het steekt wanneer zijn kinderen duidelijk vaker voor mama Jolien kiezen. En Tom De Kock? Die balanceert voortdurend tussen beschermend ouderschap en zijn dochter de vrijheid geven om haar eigen, soms rebelse pad te volgen.

En het blijft niet bij dit trio. Op maandag 13 april nemen nog eens drie bekende stemmen het over: Average Rob, Sven De Leijer en Tomas De Soete. Samen maken zij het zestal Pappi’s compleet dat tijdelijk de plaats inneemt van De Mutti’s.

De Pappi’s, een special van De Mutti’s, is nu te beluisteren via alle grote podcastplatformen en ook te bekijken op VTM GO. Vanaf maandag 20 april keren De Mutti’s opnieuw terug. Maar tot dan: het is aan de papa’s.





TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Glacioloog Eric Rignot keert samen met zijn zoon terug naar hun woning in Los Angeles die verwoest werd door de bosbranden in 2025. Wanneer wetenschapper Alain Hubert met zijn team in een whiteout terechtkomt, wordt duidelijk hoe onvoorspelbaar het leven op Antarctica is. Klimaatwetenschapper Simon Steffen zet het levenswerk van zijn vader Konrad Steffen rond automatische weerstations verder.

'2050', om 21.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    17:05
    The Office
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 11:45
    Familie
    12:15
    Het echte leven in de ZOO
  • 11:10
    Geen uitzending
    13:00
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 11:30
    The Goldbergs
    11:50
    Geen uitzending
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:35
    Geen uitzending
    16:15
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:15
    Family Matters
  • 11:25
    FBI
    12:15
    NCIS
  • 11:30
    Geen uitzending
    12:30
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:30
    MasterChef UK
    12:05
    Chateau Meiland
  • 11:10
    World's Most Evil Killers
  • 09:29
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 11:35
    Simple diy
    11:52
    Voor u getest
  • 11:45
    De Eregast
    12:35
    Het Weekmenu
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:00
    Harry Wild
  • 11:00
    First Dates Australia
    12:00
    Scrubs
  • 10:25
    MAX Muziekspecial
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:35
    Vuurtorenverhalen
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Angelina Ballerina
    12:00
    Pip en Posy