Nieuw seizoen 'Zot van Vlaanderen' in nieuw kleedje

donderdag 22 maart 2012

Gastvrouw Rani De Coninck is helemaal terug met een nieuw seizoen van het entertainende programma 'Zot van Vlaanderen'. Op eigenzinnige wijze gaan we vanaf vrijdag 23 maart opnieuw met een brede glimlach en een stukje verwondering kijken naar het landje waarin we alle dagen wonen, werken... en spelen!

Vastbesloten zich geen seconde te vervelen en gewapend met haar gulle lach, staat gastvrouw Rani De Coninck paraat om de vrijdagavond in goede banen te leiden. Maar dat doet ze niet alleen. Ook haar twee teamkapiteins Staf en Mathias Coppens zijn opnieuw van de partij.


De rode draad doorheen de show is en blijft de onmetelijke muzikale schat die Vlaanderen rijk is, live gebracht door de vaste 'Zot Van Vlaanderen'-band die de hele studio telkens weer op hun hand krijgt. Uit het rijke beeldarchief van film en televisie kozen we alweer de leukste, grappigste en opmerkelijkste fragmenten om het vuur aan de schenen te leggen van de 2 teams die het tegen mekaar moeten opnemen in de strijd 'het zotst van Vlaanderen te zijn'.

Zot van nieuwigheden
U leest het goed: een goeie dosis fun, spel, gezonde concurrentie en amusement blijven de vaste ingrediënten van 'Zot van Vlaanderen'. Maar in dit derde seizoen heeft Rani De Coninck ook enkele nieuwigheden in petto:

Deze reeks bestaan de 2 panels uit 3 bekende gezichten die samen een (h)echte groep vormen. Zo nemen op vrijdag 23 maart 'F.C. De Kampioenen' (Herman Verbruggen, Ann Swartenbroekx en Danni Heylen) het op tegen de 'Echte Kampioenen' (Gella Vandecaveye, Ludo Dierckxsens en Leo Van Der Elst). De 'Familie'-acteurs slijpen de messen tegen hun collega’s uit 'Thuis' en verder spelen bijvoorbeeld 3 bekende mannen tegen hun al even bekende wederhelften.

Ook tussen Staf en Mathias Coppens wordt het concurrentiële vuur nog wat aangewakkerd. Het team dat de eerste vraag in 'Zot van Vlaanderen' juist beantwoordt, mag immers kiezen wie van de 2 broers ze als kapitein willen. Naast enkele spelletjes uit de vorige seizoenen, krijgen ‘de speelvogels’ ook nieuwe opdrachten voorgeschoteld. Zo krijgen de panelleden vervalste foto’s voorgeschoteld en moeten ze de fout opsporen. Staf en Mathias halen de Kamagurka in zich naar boven om gemeentes te tekenen en interviewen mekaar over hoogst persoonlijke (en intieme) aangelegenheden, waarbij ze bepaalde woorden niet mogen uitspreken. Wie brengt wie het meest van de wijs om zo zelf punten binnen te rijven?

Zot van Missen
Van Miss België over Miss Maxi, van Miss Kempen tot Mister Belgium Personality… allemaal zetten ze hun beste beentje voor om het publiek en de teams te assisteren en aan te moedigen.

Zot van nieuwtjes
Waarom staat het croque-monsieur apparaat van Rani bij Herman -'Marcske'- Verbruggen thuis? Welke rol wil Janine Bisschops spelen in 'Familie'? Welke halsbrekende toeren haalde Sergio uit in Spanje om te vermageren en wat ging er mis met de rits van Mathias Coppens? Lien doet onthullingen over haar echtgenoot Jan Verheyen, en Geena Lisa verklapt dan weer de bedgeheimen van Sergio…

'Zot van Vlaanderen', vanaf vrijdag 23 maart om 21.20 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    02:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:09
    Simon Superkonijn
    05:15
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:50
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    01:35
    Ozark Law
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    01:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 10:10
    Manifest
    02:05
    Geen uitzending
  • 10:10
    Storage Wars
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:15
    Interior Design Masters
    02:40
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 10:05
    Snapped
    02:25
    Geen uitzending
  • 09:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:09
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:50
    Wordt aangekondigd
    02:20
    Open Vuur
  • 09:10
    Midsomer Murders
    02:00
    Agatha Christie's Marple
  • 09:55
    American Housewife
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 10:00
    NOS Journaal
    02:10
    NOS WK Avond
  • 10:00
    Nieuwsuur
    02:45
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:05
    Clangers
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal