Miranda krijgt Natalia-tattoos in 'Superfans'

Rachel, Talitha en Miranda zijn zeer trouwe Natalia-fans. Rachel slaat geen enkel optreden over en ze zag Natalia al 177 keer aan het werk. Talitha koestert elk voorwerp dat ze van Natalia weet te bemachtigen. Miranda tenslotte houdt zoveel van Natalia dat ze de naam van haar grote idool op haar arm laat vereeuwigen. Maar een tattoo laten zetten is ook lijden. En dat zal Miranda geweten hebben.
Tranen voor Christoff
Gustaaf (71) en Ginette (66) vormen een heel hecht koppel en zijn volledig in de ban van de Vlaamse zanger Christoff. Ginette valt elke avond naast haar Christoff-beertje in slaap, met op de achtergrond de muziek van Christoff. Gustaaf heeft daar alle begrip voor en is helemaal niet jaloers. Hij wordt zelf immers ook soms tot tranen toe bewogen wanneer hij naar de gevoelige nummers van zijn grote idool luistert.
Kussen met Ian Thomas
Talita, Kimberly en Lisa zijn drie vriendinnen die stapelgek zijn op Ian Thomas, de Vlaamse Justin Bieber. Vandaag is de grote dag voor de meisjes, want er staat een heuse fotoshoot met Ian op het programma. Ze worden als echte fotomodellen naar de set gebracht in een limousine en ze beleven de dag van hun leven: ze mogen Ian vastnemen en uitgebreid kussen van de fotograaf. Talita krijgt plotseling de kans van haar leven om Ian zelfs op de mond te kussen.
De 20-jarige Sylvia en haar mama zijn K3-fans in hart en nieren. Vandaag trekken ze naar 'Alice in Wonderland', de K3-musical. Ze wachten aan de ingang van de zaal Kristel op en krijgen de gelegenheid om haar kort even te spreken. Josje en Karen blijken aan hun oog ontsnapt te zijn, tot ontgoocheling van Sylvia.
'Superfans', woensdag 23 november om 22.00 uur op VT4.