Eurovisiesongkandidaten op bezoek bij MENT TV

donderdag 5 mei 2011

Op paaszaterdag had MENT TV een aantal delegaties die dit jaar deelnemen aan het Eurovisiesongfestival tegast. MENT werkte daarvoor samen met Eurosong.be . De Roemeense nationale televisie stuurde voor de gelegenheid een cameraploeg richting MENT om een verslag te maken over hoe hun groep Hotel FM in ons land promo voerde.

Rock- en popjournalist John –Bobo- Bollenberg nam met de Belgische delegatie (Witloof Bay), de Letse, Roemeense en Slovaakse delegatie een programma op. In de veertien dagen net voor het songfestival besteedt MENT TV bijzondere aandacht aan het liedjesgebeuren. Er komen in zowat ieder MENT-uur nummers uit vorige edities van het Eurovisiesongfestival aan bod en er komt een volledig programma waarin we zien hoe Tom Dice vorig jaar minuut op minuut toeleefde naar zijn deelname.


  • Vrijdag 6 mei 20.00 uur: praatprogramma rond Eurovisiesong met Musiqq, de deelnemers uit Letland
  • Zaterdag 7 mei 20.00 uur: praatprogramma rond Eurovisiesong met Hotel FM, de deelnemers uit Roemenië
  • Zondag 8 mei 20.00 uur: praatprogramma rond Eurovisiesong met TWiiNS, de deelnemers uit Slovakije Vrijdag 13 mei 20.00 uur: praatprogramma rond Eurovisiesong met Witloof Bay, de deelnemers uit België.
  • Zaterdag 14 mei 20.00 uur: special Tom Dice

De MENT-programma's zie je 8 uur per dag afwisselend met deze van Stories TV op Kanaal 40 van Telenet.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Doorblader onze nieuwsberichten en kom alle nieuwtjes uit televisieland te weten!

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op één
    12:00
    Lentebeelden
  • 10:00
    Ketnet Junior
    18:55
    Where the wild men are
  • 11:25
    Helden
    11:35
    Oma en Oma
  • 10:00
    Geen Uitzending
    12:00
    Echte verhalen: De buurtpolitie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:45
    Blind getrouwd USA
  • 11:10
    Sturm der Liebe
    12:00
    Onderbreking
  • 01:40
    Geen Uitzending
    13:20
    Magnum
  • 11:10
    Kong - Koning van de Apen
    11:30
    K3 Rollerdisco Club
  • 11:00
    Joe
    14:45
    Zenderonderbreking
  • 10:25
    Geen uitzending
    13:30
    Feest van eigen bodem
  • 10:40
    Don't Tell the Bride
  • 06:00
    NRJ Get Up
    11:40
    Bull
  • 11:10
    Grey's Anatomy
  • 11:10
    Het weekmenu
    12:00
    De dagschotel
  • 08:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:00
    Léééf !
    13:00
    al-1-maar-hits
  • 11:20
    Klinkerpad rond het huis
    11:31
    Het zelfbouwhuis
  • 11:00
    Onderzoekscommissie Kinderopvang - Studio Commissie
    14:00
    De Koepelzaal - Live
  • 11:00
    The Paddock
    05:30
    San Titar
  • 11:00
    The Larkins
    11:55
    Agatha Raisin
  • 10:45
    Below Deck
    11:35
    Shark Tank
  • 11:15
    Tijd voor MAX
    12:00
    NOS Journaal (middag)
  • 11:17
    Expeditie Nederland
    11:54
    Kook mee met MAX
  • 11:27
    Ella, Oscar & Hoo
    11:36
    Knofje