Bekende Nederlandse zangeres Maribelle mee op 'Huizenjacht'

maandag 27 april 2009

Marie Kwakman, beter bekend als de zangeres Maribelle, en haar man Nicolaas Streefkerk, zijn speciaal van Nederland naar België afgereisd om er met Cara en Filip op 'Huizenjacht' te gaan. In 1984 vertegenwoordigde Marie Nederland op het Eurovisie Songfestival met het hitnummer 'Ik hou van jou', later gecoverd door Dana Winner.

M


arie heeft nog steeds een drukke carrière als zangeres, maar hoopt, tussen de hectische momenten door, samen met haar gezin tot rust te kunnen komen in België. Momenteel wonen ze nog in Alkmaar, maar op termijn willen ze definitief naar hier verhuizen, liefst in de buurt van Zoersel of Schilde. Voor een budget van 400.000 euro zoeken ze een grote woning met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een tuin met voldoende privacy. En Cara en Filip doen -zoals altijd- hartstikke hun best om voor hen de perfecte 'nieuwe thuis' te vinden!

Budget Bouwen: Leuke gezinswoning

In Brasschaat vonden de eigenaars van een bungalow uit de jaren '30 dat het tijd was voor iets nieuws. Architect Bernard Stuyck brak de bungalow volledig af en zette er een hedendaagse, moderne gezinswoning voor in de plaats, en dat voor een heel scherp budget!

Uit de hand te koop: Loungy woning met zaak in Zulte

Rüt vertrekt, samen met haar gezin, naar warmere oorden. Ze verkoopt haar grote, volledig gerenoveerde, woning met handelspand in het centrum van Zulte. De woning mag van eigenaar veranderen voor de prijs van 485.000 euro.

Slim Bekeken: Vraag van de week: Ik heb een laag plafond. Welke verlichting kan ik het best plaatsen?

'Huizenjacht' Gaat Vreemd: Toon en Stien gaan op zoek naar hun droomhuis in Frankrijk.

Toon en Stien, een jong stel met twee kleine kindjes, zijn helemaal verliefd op Frankrijk: ze houden van de Franse taal, de mooie dorpjes en het lekkere eten. Dat alles, gecombineerd met een verlangen naar meer rust en meer tijd voor hun gezin, doet hen dromen van een nieuw leven in de Auvergne. Samen met Véronique gaan ze op zoek naar een huisje waar ze met z'n vieren kunnen wonen voor een maximumprijs van 230.000 euro.

'Huizenjacht', dinsdag 28 april 2009 om 20.40 uur op VT4.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 03:45
    Het weer
    03:00
    VRT NWS laat
  • 00:10
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 00:50
    Geen uitzending
    10:35
    Rich Kids Go Skint
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:10
    Geen uitzending
    01:40
    Most Daring
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 02:05
    Geen uitzending
    02:05
    UFO Cowboys
  • 02:30
    Geen uitzending
    02:15
    First on Scene
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:55
    Without a Trace
  • 00:48
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:37
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:40
    Loïc: Zot van Koken
    02:20
    Meat Timon
  • 03:45
    Father Brown
    02:20
    Call the Midwife
  • 03:25
    Grey's Anatomy
  • 03:45
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:50
    Nieuwsuur
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 03:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    De pufclub