'De Roo & De Rycke' stopt! Xander De Rycke verlaat Studio Brussel

Na drie seizoenen stopt Studio Brussel met 'De Roo & De Rycke'. Binnen enkele weken presenteren Eva De Roo en Xander De Rycke hun allerlaatste uitzending. De Rycke gaat zich opnieuw volledig focussen op zijn carrière als comedian.
Het duo maakte het nieuws vandaag bekend in hun eigen programma. Heel waarschijnlijk blijft Eva De Roo aan de slag bij Studio Brussel, al zou ze wel eens een andere uitzenduur kunnen krijgen. Xander De Rycke daarentegen verlaat Studio Brussel om zich opnieuw te concentreren op het podium. Eind dit jaar staat hij met zijn eindejaarsconference 'Houdt het voor bekeken' in het Antwerpse Sportpaleis.
Het is de tweede grote wijziging voor het nieuwe radioseizoen. Eerder geraakte al bekend dat Michèle Cuvelier Studio Brussel ruilt voor Radio 1. Wie hun plek zal innemen, weten we pas over enkele weken. Dan maakt de VRT de nieuwe plannen voor het najaar bekend.
DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- 'De Roo & De Rycke' stopt! Xander De Rycke verlaat Studio Brussel
- 'The Masked Singer' pakt voor het eerst uit met groots 'Christmas Concert'
- Ingeborg verklapt 'per ongeluk' eerste naam voor het nieuwe seizoen 'De Verraders'
- Ontdek nu de eerste beelden uit het nieuwe seizoen van 'Special Forces'
- Karl Meesters blijft dansen! Nu met Pat Krimson en Loredana in het nieuwe seizoen 'Niks Te Zien'
- Maksim Stojanac, Klaasje Meijer en Cerina Marchetta in nieuw seizoen 'Special Forces'
- Véronique De Kock wordt dit najaar de nieuwe ochtendstem van Play Nostalgie
- Opnames nieuw seizoen 'Restaurant Misverstand' met Dieter Coppens gestart in de Westhoek