Nieuwe Efteling-serie 'Pardoes' binnenkort bij Nickelodeon

zaterdag 19 november 2011

Vanaf maandag 12 december is de nieuwe live-action serie 'Pardoes' te zien op Nickelodeon. In deze fantasy-serie van Nederlandse bodem volgen we de belevenissen van tovernar Pardoes, die te horen krijgt dat het lot heeft bepaald dat alleen hij de strijd aan kan gaan met de fantasiestelende slechterik Pantagor. Ergens op de grens tussen fantasie en werkelijkheid, ligt Symbolica, het rijk der fantasie. De inwoners geloven in sprookjes en dat niets onmogelijk is, als je je fantasie maar gebruikt. En fantasie heeft iedereen! Maar wat als iemand die fantasie voor altijd wil afnemen? Wat is de wereld zonder sprookjes en fantasie?

De fantasie van Hartenstad
Om de macht op Symbolica te kunnen grijpen, zien we in iedere aflevering hoe Pantagor een nieuwe manier vindt om bij de inwoners van Hartenstad de fantasie te stelen en wat daar de treurige gevolgen van zijn. Maar we zien ook hoe Pardoes, onder begeleiding van Grootmagister Almar, studeert en traint om zo alle elf toetsen te volbrengen. Zijn nieuw aangeleerde krachten moet Pardoes inzetten om de fantasie terug te winnen en prinses Pardijn, dochter van koning Pardulfus, helpt hem daarbij.

Hoe verder we in de serie komen, hoe sterker Pantagor lijkt te worden. Zal het Pardoes lukken om alle toetsen goed te volbrengen en met deze nieuw verworven krachten de strijd aan te gaan met Pantagor? Lukt het hem de fantasie terug te brengen in de straten van Hartenstad?

De hoofdrollen in de serie 'Pardoes' worden vertolkt door onder andere Alex Hendrickx (Pardoes), Emilie Pos (Pardijn), Hugo Maerten (Pantagor) en Peter Faber (Almar). 'Pardoes' is geregisseerd door Marc Willard en Vincent Schuurman en het scenario is van de hand van Anjali Taneja (bedenkster van onder andere 'Het Huis Anubis').

Pardoes en de Efteling
De televisieserie 'Pardoes' is geproduceerd door de Efteling. Bart de Boer, Voorzitter Raad van Bestuur van de Efteling, licht toe: 'We zijn erg trots op deze nieuwe productie, uit eerste onderzoeken is gebleken dat kijkers vinden dat de serie kwalitatief hoogwaardig is opgezet en sprookjesachtig aandoet. Kernwaarden die passen bij de Efteling.' 'Pardoes' de serie is de eerste kennismaking met de magische wereld van Pardoes, de planeet Symbolica en haar bewoners. Uiteindelijk zal deze wereld ook een plek krijgen in de Efteling.

'Pardoes', vanaf 12 december iedere maandag t/m donderdag om 18.15 uur op Nickelodeon.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    03:00
    VRT NWS laat
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 09:00
    Nils Holgersson
    01:55
    Geen uitzending
  • 08:55
    Rich Kids Go Skint
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:05
    Geen uitzending
    02:00
    This Is Us
  • 08:40
    Seal Team
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:50
    De Zomerkeuken
    02:00
    First on Scene
  • 08:35
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:10
    De Branche-Expert
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    Foodies & The City
    02:00
    Lekker Messy
  • 09:05
    Midsomer Murders
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 09:10
    Scrubs
    02:25
    Below Deck
  • 09:00
    NOS Journaal
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 09:10
    Nederland in Beweging
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:00
    Babar en de belevenissen van Badou
    02:20
    EenVandaag