Millie Bobby Brown en Henry Cavill keren terug in 'Enola Holmes 2'

donderdag 18 augustus 2022
Foto: © Netflix 2022

In 'Enola Holmes 2' is Enola nu net zoals haar beruchte broer een huurdetective en neemt ze haar eerste officiële zaak aan om een vermist meisje te vinden.

Maar zodra een gevaarlijke samenzwering een mysterie meebrengt, heeft ze de hulp van haar vrienden, en Sherlock zelf, nodig om dit te ontrafelen.


Over 'Enola Holmes 2'
Na het oplossen van haar eerste zaak, treedt Enola Holmes (Millie Bobby Brown) in de voetsporen van haar beroemde broer Sherlock (Henry Cavill) en opent ze haar eigen bureau. Ze komt er echter snel achter dat het leven als vrouwelijke detective niet zo makkelijk is als het lijkt. Als ze op het punt staat de harde waarheid van volwassenheid te accepteren en haar zaak te sluiten, meldt zich een arm meisje bij Enola dat haar een eerste officiële klus aanbiedt: het vinden van haar vermiste zus. Maar deze zaak blijkt veel raadselachtiger dan verwacht, want Enola wordt in een gevaarlijke nieuwe wereld gegooid - van de obscure fabrieken en kleurrijke muziekzalen van Londen, tot de hoogste kringen van de maatschappij en 221B Baker Street zelf. Als de vonken van een dodelijke samenzwering oplaaien, moet Enola de hulp inroepen van vrienden - en Sherlock zelf - om haar mysterie te ontrafelen. Het spel, zo lijkt het, heeft zijn draai weer gevonden!

'Enola Holmes 2' is geregisseerd door Harry Bradbeer. Jack Thorne schreef het scenario en het verhaal is van Harry Bradbeer & Jack Thorne. Naast nieuwe vrienden en vijanden spelen Millie Bobby Brown, Henry Cavill, David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster en Helena Bonham Carter de hoofdrollen.

Volledige cast & crew
CAST: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, David Thewlis, Louis Partridge, Susan Wokoma, Adeel Akhtar, Sharon Duncan-Brewster, en Helena Bonham Carter
REGISSEUR: Harry Bradbeer
SCENARIO DOOR: Jack Thorne
VERHAAL DOOR: Harry Bradbeer & Jack Thorne
GEBASEERD OP: The “Enola Holmes Mysteries’ Book Series” By Nancy Springer
PRODUCENTEN: Mary Parent, Alex Garcia, Ali Mendes, Millie Bobby Brown, Robert Brown
UITVOEREND PRODUCENTEN: Joshua Grode, Michael Dreyer, Paige Brown, Jane Houston, Harry Bradbeer, Jack Thorne
DIRECTEUR FOTOGRAFIE: Giles Nuttgens, BSC
PRODUCTIE ONTWERPER: Michael Carlin
BEWERKT DOOR: Adam Bosman
KOSTUUMONTWERP: Consolata Boyle
MUZIEK DOOR: Daniel Pemberton
CASTING DOOR: Orla Maxwell, CDG

'Enola Holmes 2' is vanaf 4 november wereldwijd te zien op Netflix.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

In Birmingham belt Pablo Hoad 's morgens vroeg het noodnummer 999 om te zeggen dat hij zijn huisgenote heeft vermoord. Hij beweert dat het slachtoffer, de 27-jarige Shannon Stanley, hem met een mes bedreigde tijdens een ruzie en dat hij haar uit zelfverdediging doodde. Politie en forensische agenten moeten onderzoeken of het slachtoffer daadwerkelijk in koelen bloede is vermoord. Forensisch wetenschapper Andrew Palmer voert bloedanalyses uit om de volgorde van de gebeurtenissen tijdens het gevecht in kaart te brengen.

'Forensics: The Real CSI', om 22.00 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Flikken Maastricht
    13:40
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 23:05
    Un beau matin
    13:00
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 16:05
    Molang
    11:30
    Mironins
  • 01:00
    Geen uitzending
    13:40
    Familie
  • 01:40
    Gladiators
    13:35
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 01:50
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:55
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 12:15
    Sturm der Liebe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:15
    Team Spirit: De serie
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:40
    Friends
  • 04:56
    Geen uitzending
    13:40
    Neighbours: A New Chapter
  • 04:55
    Geen uitzending
    13:55
    Border Security: Canada's Front Line
  • 01:55
    Geen uitzending
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:25
    Killer at the Crime Scene
  • 23:41
    CEO van mijn leven
    10:00
    Herhalingslus
  • 04:06
    Leven als vakman
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 20:00
    De Sterrenkaart
    13:40
    De wereld op je bord
  • 05:30
    Black Ops
    07:30
    Midsomer Murders
  • 01:55
    First Dates Australia
    13:55
    Station 19
  • 01:50
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Tour de France 2025
  • 11:43
    Nu te Zien!
    14:00
    NOS Journaal
  • 08:05
    Beestenbrigade bingo
    14:00
    Wordt aangekondigd