Laatste opnames ooit voor 'Neighbours' in volle gang

woensdag 8 juni 2022

Op 1 augustus is het definitief over en out voor 'Neighbours'. Dan wordt de allerlaatste aflevering van de soap, na 37 jaar, uitgezonden in thuisland Australië. Bij ons is de serie nog wel eventjes te zien op VTM 2.

De opnames voor de slotafleveringen van 'Neighbours' zijn in volle gang. En de makers van de soap zijn er vast van overtuigd om van de laatste afleveringen een absoluut feest van herkenning voor de fans te maken. Er komen dus een pak oude bekenden langs.


Meest in het oog springende gastrol is uiteraard die van Kylie Minogue, die als Charlene de beginjaren van 'Neighbours' kleurde én er haar grote doorbraak kende. Minogue groeide in de jaren na 'Neighbours' uit tot een heuse wereldster. Fans zullen van de diva echter niet al teveel te zien krijgen. Ze stond maar een halve dag op de set, voor de rest van de scènes wordt een stand-in gebruikt.

Ook Guy Pearce, die in de begindagen van zijn carrière de populaire Mike Young speelde, keert terug naar Ramsay Street. Jason Donovan (Scott Robinson) zal ook eventjes zijn opwachting maken. En om van de laatste afleveringen een heus feestje te maken, beloven de makers nog een aantal andere verrassingen.

'Neighbours' komt na 37 jaar tot een einde nadat de Britse zender Channel 5 als grootste geldschieter besloot om met de show te kappen. Er was nog een korte zoektocht naar vers kapitaal om de serie alsnog verder te zetten, maar die bleef zondezr resultaat.

Bron: Het Nieuwsblad - eigen bericht


DOSSIER: 'Neighbours': afscheid van een iconische soap!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:05
    De Smurfen
    14:00
    Tik Tak
  • 12:05
    Chicago Med
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Meesterlijke Klassiekers
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:00
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 12:14
    CEO van mijn leven
    14:59
    Herhalingslus
  • 12:10
    Tooldokter
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:10
    Open Vuur
    14:45
    Bal National Zomereditie
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht