Vlaamse topserie 'Vermist' vanaf dinsdag op VT4
zondag 23 maart 2008

VT4 heeft met 'LOST', 'Heroes' & 'CSI' de voorbije jaren een sterke traditie opgebouwd in spraakmakende buitenlandse fictieseries. Maar VT4 koestert ook de ambitie om een prominente rol te spelen in Vlaamse fictie. Met de Vlaamse films 'Firmin' en 'Vermist' is de toon reeds gezet. Dinsdag brengt VT4 de tv-première van 'Vermist'.
D
e film 'Vermist' van Jan Verheyen was meteen goed voor 212.000 bezoekers en het beste openingsweekend van het voorbije decennium! Voor 'Vermist' heeft VT4 steeds dezelfde prioriteiten voor ogen gehouden: sterke verhalen, met de sterkst mogelijke cast én met de hoogst mogelijke 'production value'.
Ambitieuze doelstellingen waarvan nu kan gezegd worden dat ze zich helemaal in 'Vermist– de serie' hebben vertaald. De keuze voor de 'Cel Vermiste Personen' van de Federale Politie als centraal gegeven voor de serie staat garant voor sterke en beklijvende verhalen: de afgelopen jaren hebben immers weinig gebeurtenissen de publieke opinie zo indringend beroerd als verdachte verdwijningszaken.
Niet onbelangrijk in deze is dat de scenaristen Philippe De Schepper en Bas Adriaensen bij de uitwerking van de verhalen steeds hebben kunnen rekenen op de expertise en archieven van diezelfde Cel Vermiste Personen, onder leiding van Alain Remue en Guido Van Rillaer.
Met Koen De Bouw, Joke Devynck, Stan Van Samang, Kevin Janssens en Cathérine Kools heeft VT4 een 'dream-team' in huis, een ensemble dat zijn gelijke niet kent in het politionele genre. Doorheen de serie wordt de centrale cast trouwens nog aangevuld met een indrukwekkend lijstje gastacteurs, zoals Filip Peeters, Axel Daeseleire, Els Dottermans, Tom Van Bauwel, enzovoort. En, last but not least, 'Vermist' bewijst ook dat er een nieuwe generatie jonge acteurs klaar staat waar de Vlaamse fictie nog deccennia lang van zal kunnen genieten.
Van 'Vermist – de serie' kan je gerust zeggen dat elke aflevering een film op zich is. Ervaren filmmakers zoals de regisseurs Jan Verheyen, Christophe van Rompaey, Joel Van Hoebrouck en Jakob Verbruggen, DOP Frank van den Eeden, art director Kurt Loyens, componist Steve Willaert, etc... stonden garant voor een hoogwaardige filmische aanpak van de serie. Zo werd alles op pellicule gedraaid en de meer dan speciale aandacht voor cameravoering, locaties, montage en speciale effecten zal het politionele genre op de Vlaamse televisie een nieuwe dimensie geven.
'Vermist', vanaf dinsdag 25 maart om 21.30 uur op VT4.
— Ook interessant —
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Vermist (VT4)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw programma 'Mischa en de mannen die het beter weten' bij AVROTROS
- Kijk 'Wild Vacation Rentals' nieuw op HGTV
- Dit zijn de winnaars van 'Huis Gemaakt 2026'
- Sporza klaar voor WK voetbal 2026: dit mag je verwachten op tv, radio, online en VRT MAX
- 'We zijn er Bijna!' reist door het land van de goden
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Liveverslag van Mexico - Zuid-Afrika, wedstrijd op speeldag één in groep A van het WK voetbal 2026 in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Mexico City Stadium in Mexico-Stad, Mexico. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Commentaar: Peter Vandenbempt.
'Sporza: FIFA WK voetbal 2026', om 20.20 uur op VRT 1.
































